Ліки  для  Колісниківського та Лісовосорочинського  фельдшерських пунктів!

Ліки для Колісниківського та Лісовосорочинського фельдшерських пунктів!

Сухополов’янська громада послідовно працює над  поповненням  медичних закладів первинного рівня необхідними ліками для надання першої  медичної допомоги. Зокрема, 21 квітня особисто сільський голова Денис Росовський   побував у  Колісниківському і Лісовосорочинському   фельдшерських пунктах та передав   медичним працівникам  лікарські препарати, медичні матеріали та дезинфікуючі засоби. Варто зауважити, що саме ці  медичні заклади  потребували особливої уваги та підтримки, адже  населені пункти громади, на території яких вони розміщені, певний час були під окупацією ворога.

У  співпраці з Прилуцькою міськрайонною організацією Товариства Червоного  Хреста України

У співпраці з Прилуцькою міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України

Сухополов’янська  об’єднана територіальна  громада висловлює вдячність Прилуцькій міськрайонній організації Товариства Червоного  Хреста України  за надані медичні препарати,  які  20-21 квітня  були передані закладам первинної медико-санітарної допомоги громади – Дідовецькій та Сухополов’янській амбулаторіям загальної практики сімейної медицини, Заїздському  фельдшерсько-акушерському пункті  та  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», що обслуговують значну кількість жителів громади.

Дякуємо за допомогу!

Сухополов'янська ОТГ висловлює щиру вдячність Народному депутату України Борису Приходьку за надане громаді борошно, яке буде розподілене у продовольчі пакети ліквідаторам аварії на ЧАЕС до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

З Чистим Четвергом!

Шановні жителі громади, вітаємо усіх Вас з великим церковним святом - Чистим Червергом! Нехай цей день з омиванням прибере з Вашого життя весь негатив і чорні смуги. Бажаємо радості, щастя, успіхів, здоров'я, сімейного благополуччя, добра і любові! А саме головне миру нашій рідній землі

Відбулося  спільне засідання виконавчого комітету з постійною  комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

Відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

20 квітня відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. На розгляд виконкому вносилося  20  питань.

З початку війни Фонд виплатив лікарняні для пів мільйона українців

Майже два мільярди гривень лікарняних було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомоги по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тисячі українців з усіх куточків України, зокрема зон активних бойових дій.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 20 квітня  2022 року

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 20 квітня 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження  сільського голови від  15 квітня 2022 року № 46 «Про   проведення  засідання   виконавчого   комітету Сухополов`янської сільської ради»  20 квітня  2022 року о 09.00 відбудеться засідання виконавчого комітету  сільської ради у залі засідань Дідовецького старостинського округу за адресою: с.Манжосівка, вул.Героїв війни, буд.89.

Дякуємо за ліки!

Сухополов’янська ОТГ висловлює вдячність Народному депутату України Борису Приходьку за надані набори ліків, якими будуть забезпечені заклади первинної медико-санітарної допомоги громади - Дідовецька АЗПСМ, Сухополов’янська АЗПСМ, Прилуцька АЗПСМ та Заїздський ФП, що обслуговують значну кількість громадян. Щиро дякуємо за підтримку.

З Вербною неділею!

Щиро вітаємо усіх з великим святом, з Вербною неділею. Дай Боже миру нашій землі, спокою нашим серцям, злагоди родинам. Хай освячені гілочки верби захищають нашу землю, наші домівки від всякої ворожої нечисті та біди.