Прилуцькі поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху на дорогах Прилуччини

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції продовжують працювати в посиленому режимі. На дорогах району патрулюють наряди груп реагування патрульної поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, реагують на порушення ПДР та слідкують за громадською безпекою.

Спільно допомогаємо та підтримуємо жителів  Новобасанської територіальної громади!

Спільно допомогаємо та підтримуємо жителів Новобасанської територіальної громади!

Уже тиждень, як жителі Чернігівщини звільнені від окупантів. Значних руйнувань та втрат зазнала  сусідня  Новобасанська територіальна громада. Дуже складне становище жителів  деокупованих населених пунктів цієї громади, які більше місяця  перебували під окупацією, змушені були терпіти знущання, грабежі, розстріли рідних і односельчан окупантами та проживати під час обстрілів разом з дітьми у холодних погребах, навіть у найбільших селах окупантами була повністю зруйнована інфраструктура,  не залишилось жодного вцілілого магазину, куди б можна було завезти продукти.           14 квітня керівництвом Сухополов’янської громади та працівниками сільської ради особисто   було  доставлено  гуманітарну допомогу Новобасанській громаді у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, а також  медикаментів для Новобасанської сільської лікарської амбулаторії. Висловлюємо слова вдячності за надану допомогу жителям старостинських округів Сухополов’янської громади, а  також керівництву ПрАТ «Прилуцький хлібозавод», ТОВ «Прилуцький хлібодар», громадській організації «Бджолярі Прилуччини». Разом ми - сила! Разом – до перемоги!

Не паліть суху траву і сміття!

Шановні жителі громади, зважаючи на те, що ворог і так випалює українські родючі землі, Сухополов'янська ОТГ звертається з проханням забути про варварську практику випалювання сухостою навесні разом із зеленим фондом нашої країни. Нагадуємо, що випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, трави або її залишків, опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, є адміністративним правопорушенням, за яке передбачено ст. 77-1 КУпАП накладення штрафу на громадян. При виявленні осіб, що здійснюють випалювання сухої рослинності просимо негайно повідомляти старост старостинських округів та Прилуцьке районне управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Суспiльно кориснi роботи

Пiд час дiї воєнного стану вiдповiдно до пункту 2 частини першої статтi 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» вiд 12 травня 2015 року № 389-VIII вiйськове командування разом iз вiйськовими адмiнiстрацiями (у разi їx утворення) можуть самостiйно або iз залученням органiв виконавчої влади, Ради мiнiстрiв Автономної Республiки Крим, органiв мiсцевого самоврядування запроваджувати трудову повиннiсть для працездатних осiб та залучати їx до суспiльно корисних робiт. Таке рiшення доводиться до вiдома населення через засоби масової iнформацiї. Правовi та органiзацiйнi засади залучення працездатних осiб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, а також питання соціального захисту працездатних осiб, що залучаються до їх виконання, визначенi Порядком залучення працездатних осiб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженим постановою Кабiнету Мiнiстрiв України від 13.07.2011 №753.

Створено Веб-сайт safewomen.com.ua – швидкий та зручний спосіб швидко отримати корисну інформацію, яка може захистити українських жінок і дітей від торгівців людьми

Інформація з safewomen.com.ua може бути корисна як українкам, які залишились в Україні, так і тим, які знаходяться за кордоном.

Крок назустріч людям: переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня - Марина Лазебна

Міністр соціальної політики України, повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.