Робота є: Прилуцькій швейній фабриці потрібні швачки

Підприємство має потребу в понад сотні працівників. Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, а отже, соціальний пакет, гідні умови праці, вчасну виплату заробітної плати. Крім того, обіцяє компенсувати 50% вартості проїзду для працівників-мешканців району або здійснювати їх підвіз до місця роботи, якщо в одній місцевості проживає 15 осіб. За словами директора ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика» Ірини Зайцевої, на підприємстві працює медичний пункт, де працівники мають змогу перевірити свій стан здоров’я, отримати консультацію та кваліфіковану медичну допомогу.

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня, у День  скорботи і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні,  вшановуємо пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна і наповнила трагічними спогадами, болем, незліченними жертвами, стражданнями, втратою рідних  та масштабними руйнуваннями населених пунктів.

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися. Тут усе, що пов’язано з паспортом: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм Продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон Одночасне оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта Тут усе, що пов’язано з ПМЖ:

Вдячні за надання допомоги!

20 червня   голова  Сухополов’янської територіальної громади Денис Росовський, староста  Ніна Свистун та Сергій Варнавський  відвідали один з населених пунктів,  будівлі якого зазнали руйнувань внаслідок агресії російської федерації. Вони передали жителю громади 100  листків шифера на загальну суму 32 тис.грн.

Про проведення 21 сесії 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  08 липня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  21 сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від  20 червня  2022 року № 80  «Про скликання двадцять першої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Чергова перемога ФК «Замістя»!

19 червня, на стадіоні  в с.Замістя  в рамках Благодійного Чемпіонату та Кубка   з футболу «Мирне Небо – 2022» по збору коштів для підтримки ЗСУ за перемогу відчайдушно боролися  ФК «Замістя» (Сухополов’янська громада) та ФК «Динамо» с.Гнідинці (Варвинська громада). У результаті запеклої боротьби з рахунком 4:0 перемогу вкотре виборола  ФК «Замістя». Так тримати! Щиро вітаємо нашу команду, яка впевнено рухається до  перемоги!

З Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники, від душі вітаємо Вас з професійним святом. Немає на світі роботи важливіше, ніж допомагати людям, рятувати їхнє здоров'я та життя. Спасибі, що Ви є у нас, і ми завжди можемо звернутися до Вас за допомогою.