З Вознесінням Господнім!

Вітаємо з християнським святом Вознесіння Господнього. Від душі бажаємо, щоб це свято принесло добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать, наповнило серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо і добробут наших родин, нашої громади та усієї України!

З початку війни Фонд нарахував допомоги за понад 400 тисяч днів догляду за хворими дітьми

За оперативними даними з початку війни українці провели понад 400 тисяч днів, доглядаючи за хворими дітьми і родичами. Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток, починаючи з першого дня і за весь час догляду.

Урочистий прийом сільського голови з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

01 червня  в адміністративному центрі Сухополов’янської громади – селі Сухополова  відбувся  урочистий  прийом  сільського  голови Дениса Росовського  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у якому взяли участь  представники нашої майбутньої молодої та талановитої еліти: переможці цьогорічних Всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань, а також  діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, батьки яких загинули захищаючи територіальну цілісність і незалежність нашої держави на Сході країні - в зоні проведення АТО/ООС.

З турботою про дітей!

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми поглядами та радощами, страхами і проблемами. Усі діти потребують підтримки та захисту. Особливо важливим це свято здається під час воєнного стану в державі.

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

З Днем захисту дітей!

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Діти є нашим сенсом життя, нашою надією, спокоєм і продовженням. Бажаємо від душі всім діткам України бути щасливими та жити під мирним небом