Послідовно працюємо по ремонту автомобільних шляхів у громаді

Обласна автомобільна дорога загального користування місцевого значення О251515 Прилуки-Манжосівка з під’їздом до с. Дідівці, протяжністю 4,6 км, є однією з доріг по якій здійснюється найбільш інтенсивний рух автотранспорту в громаді. Дана дорога перебуває на балансі управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

ФССУ продовжує фінансувати страхові виплати потерпілим на окупованих територіях

Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для тисяч потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. На цьому наголосили під час робочої зустрічі представників соціального партнерства у правлінні Фонду і виконавчої дирекції ФССУ.

Вкотре перемога у ФК «Замістя»!

Сьогодні, 26 червня, на стадіоні  в с.Замістя (Замостянський старостинський округ)  відбувся матч 4 туру районного  Благодійного Чемпіонату та Кубка   з футболу «Мирне Небо – 2022» по збору коштів для підтримки ЗСУ, у якому  за перемогу відчайдушно боролися  ФК «Замістя» (Сухополов’янська громада) та ФК «КРОК-Укрзалізбуд» (с.Дмитрівка Малодівицької громади).

З Днем Молоді!

Вітаємо усіх, хто не старіє душею, а особливо нашу молодь: розумних, талановитих, енергійних, амбіційних, креативних, патріотів нашої держави! Якими б не були реалії життя, молодість - це прекрасна пора, тож, бажаємо кожному сповна насолодитися нею! Миру нам усім та спокою, оптимімізму і віри, що все у нас обов'язково буде добре!

На Ічнянщині відбулася зустріч голів громад Прилуцького району

24 червня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський взяв участь у зустрічі голів громад Прилуцького району, яка відбулася на Ічнянщині за  ініціативи Прилуцької районної військової адміністрації на чолі з Володимиром Черновим. На зустрічі також були присутні заступник голови Чернігівської обласної військової адміністрації Дмитро Іванов та радник очільника області Дмитро Рахматулін.

Вдячні за надання допомоги та продовження співпраці!

23  червня у населених пунктах  старостинських округів Сухополов’янської громади  продовжуються  роботи з  підсипки ґрунтових доріг, які  не мають  твердого покриття.  У с. Пирогівці  по вул.Удайській (територія адміністративного центру громади) та в с.Левки по вул.Цукурівській (Колісниківський старостинський округ)  виконані роботи по  підвезенню    цегляного бою  для підсипки дорожнього полотна та  проведено його розрівнювання спеціалізованим транспортом.

З Днем Державної служби!

Шановні державні службовці, від усієї душі вітаємо Вас із професійним святом. У цей святковий день бажаємо наполегливості у роботі та досягненні цілей, мудрості в прийнятті рішень, нових звершень і вагомих досягнень у професійній діяльності. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку. Бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім'я майбутнього України!

Продовжуються роботи по покращенню вулично-дорожньої мережі у селах Сухополов’янської територіальної громади

У   червні  2022 року були виконані роботи  по розрівнюванню  підсипаного цегляного бою проїзної частини  вулиці  Удайської  з подальшим   її грейдеруванням   та  провулку Лесі Українки в селі   Пирогівці. Проведені роботи по грейдеруванню вулиць Дружби, Садової  та  дороги, що веде  до місцевого кладовища в селі Полова; вулиці Миру в селі Білещина та вулиці Берегової у селі Ярова Білещина. Проводилось грейдерування вулиць та доріг і в  населених пунктах старостинських округів: Дідовецького - вулиць Сагайдачного та Удайської в селі Манжосівка та дороги, що веде до кладовища в районі вулиці Низової в селі Дідівці; Валківського - вулиць Вишневої, Набережної та О.Кошового – у селі Боршна. Виконані роботи по плануванню дорожнього земляного  покриття на вулицях Дарниця, Нова, Зелена, Наумівка, Хутірна, Кирпична у селі Ряшки (Ряшківський старостинський округ).