19 червня -   День фермера в Україні!

19 червня - День фермера в Україні!

З  метою відзначення вагомого внеску фермерських господарств у розвиток сільського господарства та сферу продовольчої безпеки України, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №234/2020 від 18 червня 2020 року День фермера в Україні відзначаємо  19 червня.  Цього дня депутати Верховної Ради більшістю голосів ухвалили Закон № 973-IV від 19 червня 2003 року «Про фермерське господарство». Фермер – це не просто  професія, а життєве покликання, спосіб життя. Це професія тих, хто щоденно  з повною самовіддачею, завдяки дбайливому господарюванню забезпечує продовольчу  безпеку регіону та країни в цілому. На сьогодні фермери  у надважкий час – воєнний стан в державі  працюють у надзвичайно небезпечних і складних умовах, вирішуючи щоденно виклики в частині забезпечення як паливно-мастильними  матеріалами, мінеральними добривами, так і пошуком ринків збуту свої продукції.

Вітаємо з Днем  медичного працівника!

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Щороку у третю неділю червня відповідно до Указу Президента України від 3 червня 1994 року №281/94 «Про день медичного працівника» відзначаємо професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України. Цього року День медичного працівника припадає на 19 червня.

До Дня медичного працівника

Напередодні Дня медичного працівника  Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  відвідав  амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельшерсько-акушерські пункти, фельдшерські пункти громади та традиційно передав щирі вітання  колективам з професійним святом та  солодкі подарунки від народного депутата України Валерія Дубіля та ВО «Батьківщина». У привітаннях працівників медичної сфери громади активно взяли участь   секретар сільської  ради Ольга Євтушенко та депутати сільської ради від ВО «Батьківщина» Ярослав Луцак, Юрій Цибенко, Олександр Шуляк та Віктор Редька, які побажали  їм професійних успіхів, благополуччя,  родинного затишку та мирного неба.

ФССУ відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

Вітаємо з перемогою!

15 червня у Прилуцькій міській центральній бібліотеці ім. Любові Забашти відбулося вручення літературно-мистецької премії імені Любові Забашти «Квіт папороті-2021». Серед дипломантів - вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Творча майстерня» Валківської  ЗОШ І-ІІ ступенів Сухополов'янської сільської ради (кер.  Тетяна Дмитрієвська). На конкурс були представлені роботи, які неодноразово відмічені дипломами Міжнародних, Всеукраїнських, обласних творчих конкурсів. Серед доробку значна частина творів на патріотичну тематику, виконаних цьогорічними випускницями школи  - Гомон Анастасією, Демченко Анастасією, Павловою Анастасією. Вітаємо гуртківців із перемогою та бажаємо творчого натхнення і нових здобутків.

Дякуємо за співпрацю  та  допомогу!

Дякуємо за співпрацю та допомогу!

15 червня за фінансової допомоги  ТОВ «Прилуцький хлібодар» на території Лісовосорочинського старостинського округу здійснено поточний ямковий ремонт дороги загального користування місцевого значення від траси Н-07 Київ-Суми-Юнаківка  до села Лісові Сорочинці та по вул.Домонтовича  в с.Лісові Сорочинці, а також до с.Стрільники.   Варто зазначити, що роботи по ямковому ремонту проводяться щороку ТОВ «Прилуцький хлібодар». Це підприємство завжди відкрите до діалогу та реальних справ на території громади. Висловлюємо щирі слова вдячності  за проведену роботу директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку та генеральному директору ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмилі Супруненко.

Виїзний прийом громадян!

15 червня сільський голова Денис Росовський спільно із посадовцями сільської ради провів виїзний особистий прийом громадян у селі Знам'янка Знам'янського старостинського округу.

Фонд виплатив 645 мільйонів гривень щомісячних страхових виплат у червні

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за травень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали 108,7 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин.

Дякуємо за допомогу!

Сухополов'янська ОТГ висловлює щирі слова вдячності ТОВ "Агро-С" за надану допомогу в обкошуванні території Канівщинського старостинського округу: території до села Канівщина, по селу та біля кладовищ.

Необхідні для оподаткування держпослуги — на Гіді

Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді. Вона вже тут, до речі. Для оподаткування фізичних осіб: ? реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)