Вітаємо з Днем народження начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса

Шановний В’ячеславе Анатолійовичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження  від Сухополов’янської територіальної  громади!  Бажаємо Вам як  професійному керівнику міцного здоров’я, сили духу,  витримки, мужності, впевненості, цілеспрямованості та  твердості у прийнятті важливих рішень у   цей складний для всіх час, коли ворог не припиняє тероризувати наші домівки. Втілення та реалізації всіх найамбітніших  планів у  відбудові  та стабільному поступальному розвитку територіальних громад  області та держави в цілому, і хай  з Вами поруч завжди будуть надійні  друзі, колеги, однодумці.

З Днем  Державного Прапора України та 31-ю річницею  проголошення Незалежності  нашої держави!

Особливим святом для всіх українців є 23 серпня -  День Прапора, який  є символом суверенітету незалежної, незламної і мужньої духом України. Він  уособлює свободу, силу, гідність, безмежність славних подвигів в ім’я України. Ухвалення  у 1991 році Акта проголошення незалежності України увінчало тисячолітні прагнення Українського народу мати власну вільну, незалежну та соборну  державу і  самостійно  визначати свою долю. У ці надзвичайно складні дні випробувань для нашої держави  та українського народу на витривалість, у дні, коли наш Прапор  загартовується кров’ю, ми усвідомлюємо  високу ціну нашої незалежності – незліченну кількість відданих життів  захисників і захисниць України, які, ризикуючи собою, демонструючи   відчайдушну згуртованість, готовність давати гідну  відсіч  ворогу, щодня наближають перемогу над російським агресором.

Відбулося  засідання виконавчого комітету сільської ради

23 серпня відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого  вносилося  13 питань. У ході засідання  членами виконавчого комітету були внесені зміни до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік». З метою забезпечення благоустрою населених пунктів та здійснення  контролю за видаленням зелених насаджень по старостинських округах на території громади члени виконкому ухвалили рішення щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Замостянського старостинського округу.

Роботи із розширення кладовища!

Враховуючи побажання мешканців села Манжосівка, на звернення депутата Олександра Шуляка, грейдером Сухополов'янської громади проведені роботи щодо вирівнювання місцевості для розширення кладовища біля автодороги Київ-Суми з метою подальшого здійснення поховань померлих громадян. Працюємо далі.

19 серпня – День пасічника!

Шановні пасічники  громади! Сухополов’янська сільська рада  щиро вітає  з професійним святом бджолярів – Днем пасічника, яке в Україні  відзначаємо щорічно  з 1997 року відповідно до Указу Президента. Цього дня висловлюємо слова вдячності Вам за співпрацю, наполегливість і бажання працювати сьогодні у надскладних умовах, за вірність народним традиціям і любові до рідної  землі. Шана Вам, хто невтомно  працює для того, щоб  всі мали змогу насолодитися солодким ароматом цілющого меду. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, мирного неба, дружніх бджолиних сімей, щедрих врожаїв  та солодкого життя.

З яблучним Спасом!

19 серпня в Україні святкують Яблучний Спас. В церковному календарі - це свято Преображення Господнього. Від душі вітаємо Вас з цим святом. Бажаємо миру в кожному домі, щастя в кожній родині, гармонії в кожному серці! Як літо сьогодні переходить в щедру осінь, так нехай всі Ваші починання і справи приносять плоди, мрії почнуть збуватися і щастя увійде у Ваше життя сонячним світлом. Дай Боже миру нашій Україні.