Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 23 серпня 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 18 серпня 2022 року № 105 «Про проведення  засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 23 серпня 2022 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у Сухополов’янському сільському клубі за адресою: с.Сухополова, вул.Закарпатська, буд.1.

Для власної справи — держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу. Для всіх, хто бажає діяти, зібрали добірку необхідних держпослуг на Гіді.

Роботи по покращенню стану вулиць та доріг у населених пунктах Сухополов’янської громади продовжуються

Сухополов’янська сільська рада у другій декаді серпня 2022 року продовжила роботи по покращенню стану вулиць та доріг у населених пунктах громади. Зокрема, були виконані роботи з утримання доріг у належному стані на території населених пунктів Рудівського, Нетяжинського та Смоського старостинських округів. Забезпечено планування та вирівнювання узбіч дорожнього полотна від села Рудівка до села Нетяжино та до села Покрівка, а також  узбіччя дороги від села Смош до сіл Високе та Заудаївське.

90-річчя в  ОТГ!

15 серпня  святкує своє  90-річчя  жителька  села Заудаївське (Смоський старостинський округ) Кашуба Пелагея Петрівна. З нагоди цієї дати  ювілярка приймала щирі вітання від   Сухополов’янського  сільського  голова  Дениса Росовського, секретаря сільської ради Ольги Євтушенко та  старости Смоського  старостинського округу Олександра Миколаєнка,   які  висловили слова вдячності за багаторічну працю, бажали їй міцного-міцного здоров’я,  мирного неба, взаємопідтримки рідних та друзів, благополуччя, тепла, добра  та  довгих років життя. Пелагея Петрівна все життя працювала: спочатку  у ланці колгоспу «Червоне поле» (с.Смош), потім  робітницею у Прилуцькому лісгоспі, виховала доньку та сина. У  приємному та  теплому спілкуванні Пелагея Петрівна дякувала за  вітання,  виявлену турботу, увагу  та подарунок.

85-річчя в ОТГ!

14  серпня  відзначала свій 85-річний ювілей ветеран праці, жителька с.Погреби  (Погребівський  старостинський округ) Федорець Віра Григорівна. Щиро привітали  ювілярку  Сухополов’янський  сільський  голова  Денис Росовський, депутат сільської ради Віталій Метейко та староста  Погребівського старостинського округу Володимир Хоменко,   які  висловили слова вдячності за багаторічну працю, бажали їй міцного-міцного здоров’я,  позитивних емоцій, мирного неба,  благополуччя  та  довголіття. Денис Росовський вручив Вірі Григорівні Почесну грамоту Сухополов’янської сільської ради  за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві та з нагоди 85-річчя від Дня народження.