За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 141 внутрішньо переміщеної особи отримають 60 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 4 жовтня.

Вітаємо  ФК «Замістя»  Сухополов’янської громади з Перемогою  у Благодійному  Чемпіонаті  з футболу «Мирне Небо- 2022»!

З 04  червня по 02 жовтня 2022 року за ініціативи  та організації Сухополов’янської територіальної громади проходив районний  Благодійний Чемпіонат з футболу «Мирне Небо – 2022» серед команд Варвинської, Сухополов’янської, Малодівицької, Парафіївської,  Линовицької   ОТГ та команди з м.Прилуки по збору благодійних коштів для підтримки Збройних Сил України. Чемпіонат проходив у два кола «літо» - «осінь» з роз’їздами  на своєму полі та на полі суперника. У ході футбольних  баталій усі команди відчайдушно та із спортивним запалом боролися за перемогу.

Збільшився розмір щомісячних компенсацій за здійснення догляду за потерпілими

З 01 жовтня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.

Про гід з державних послуг — інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Шановні бійці територіальної оборони!

Дозвольте привітати  від Сухополов’янської територіальної громади  Вас – мужніх захисників та захисниць, які боронять рідну країну від агресора,  з професійним святом – Днем територіальної оборони України, яке щорічно відзначаємо відповідно до Указу Президента України з 2020 року в першу неділю жовтня.