З метою підтримки наших мужніх та сильних ЗСУ!

13 листопада  в приміщенні КЗ «Центр культури  та дозвілля»  (с.Манжосівка  Дідовецького старостинського округу)  відбувся урочистий захід по відзначенню  та нагородженню переможців районного Благодійного Чемпіонату  з футболу «Мирне Небо – 2022»,  який  проходив з метою підтримки та збору благодійних коштів для  Збройних Сил України з 04 червня по 02 жовтня 2022 року за ініціативи та організації Сухополов’янської територіальної громади серед команд Сухополов’янської, Варвинської, Малодівицької, Парафіївської,  Линовицької   ОТГ та команди з м.Прилуки (всього 10 команд: ДЮСШ м. Прилуки, ФК «Прогрес» с. Остапівка, ФК «Олімп» с. Журавка, ФК «Кремінь» смт Парафіївка, ФК «Замістя» Сухополов’янська ТГ, ФК «Cвітличне» Варвинська ТГ, ФК «Дівиця» с. Мала Дівиця, ФК «Динамо» с. Гнідинці, ФК «Крок Укрзалізбуд» с. Дмитрівка, ФК «Удай –Линовицька ОТГ» с. Удайці). У ході футбольних  баталій усі команди  відчайдушно та із спортивним запалом боролися за перемогу, даючи можливість вболівальникам отримати насолоду від запеклої боротьби кожного із членів-учасників команд.

Бути Іллінській горі історико-парковою зоною!

Є у Боршні, якраз посеред села, без перебільшення, святе і священне місце - наче стрімкий мис нависає і глибоко заходить у море – здіймається над Удаєм висока Іллінська гора. Назву свою отримала порівняно недавно і пов’язана вона з колишньою Свято-Іллінською церквою, яка стояла і діяла тут упродовж декількох століть. До речі, у 2021 році минуло 400 років з часу її заснування та відкриття, хоч і знаходилася вона тоді дещо нижче, і була невеличкою спорудою-каплицею. А наприкінці XVIII століття уже безпосередньо на Іллінській горі з’явилася нова, добротна будівля із дерева – п’ятикупольний Свято-Іллінський храм із шостим куполом над дзвінницею. Півтора століття перегуком своїх дзвонів скликав він прихожан на богослужіння, а поки 23 червня 1944 року не закрили його, переобладнавши на сільський клуб та бібліотеку.

Виконані роботи по підсипці  доріг  громади піщано-щебеневою сумішшю

У Сухополов’янській територіальній громаді по населених пунктах старостинських округів продовжуються роботи з  підсипки доріг у рамках Програми ремонту та утримання вулиць  і доріг комунальної власності  Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 рік.

ТОП 10 актуальних вакансій

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. До переліку найбільш затребуваних увійшли:

З 14 по 20 листопада 2022 року в Україні буде проведено 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання. Серед заходів Тижня заплановано проведення тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості; міжнародної науково-практичної конференції «Реалізація та розвиток публічної політики у сфері безпеки дорожнього руху під час війни та у повоєнний період»; щорічних традиційних шкільних онлайн-уроків з безпеки дорожнього руху; щорічної загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров - врятуй життя». Також традиційно під час 2-го етапу відбудеться підведення підсумків та оголошення переможців V щорічного Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках національного проекту «Безпечна країна».

ФССУ призначив 19,3 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію.