3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

Тривимірна, або 3D-графіка - це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів, які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні, анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Шановні представники  мужніх та сильних ЗСУ!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем Збройних Сил України, яке відзначаємо щорічно 6 грудня. На сьогодні зустрічаємо свято в особливих умовах – у час воєнного стану і повномасштабної війни з російським агресором. ЗСУ – це опора, захист, сила  і гордість  нашої України. Саме у Ваших  надійних та  сильних руках спокій наших домівок. Захисники і захисниці, Ви – найкращі!

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність – все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим. Держава підтримує ініціативу провадження волонтерської діяльності, сприяє  її розвитку та покращенню, захисту прав волонтерів, надання їм додаткових гарантій. Основним законодавчим актом у сфері волонтерської діяльності в Україні є Закон України «Про волонтерську діяльність».

Коли отримувач мікрогранту на власну справу має зареєструватися як підприємець?

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу можуть отримати вже зареєстровані суб’єкти господарювання та громадяни, які тільки мають намір розпочати підприємницьку діяльність. Завчасно реєструватися фізичною особою-підприємцем або створювати юридичну особу не потрібно. Зробити це треба протягом п'ятнадцяти робочих днів з дня отримання позитивного рішення про надання мікрогранту. У разі не реєстрації у вказаний строк рішення про надання мікрогранту скасовується.

Шановні волонтери!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з Міжнародним Днем волонтера, який відзначаємо щорічно 5 грудня.

Вічна пам'ять!

Виконавчий комітет сільської ради, депутаський корпус висловлють щирі співчуття начальнику відділу соціальної підтримки громади Наталії Музиченко з приводу непоправної втрати - смерті матері. Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.

Введення у храм Пресвятої Богородиці!

Від душі вітаємо зі світлим святом введення в храм Пресвятої Богородиці! Нехай вона збереже всіх українців від негараздів і бід! А Бог пошле терпіння і здоров'я, сильної віри і великої надії, чесності і вірності, розсудливості і доброти сердець. Добра всім нам, радості, достатку та переможного Миру!

Реагуємо  на звернення громадян: відновили  та врятували лелечу домівку

Зважаючи на звернення жителів с.Малківка (Малківський старостинський округ) щодо вжиття заходів по порятунку  лелечого гнізда, яке знаходиться в центрі села, і є його окрасою протягом десятків років. З року в рік  в ньому зростало лелече  потомство. Лелека – це  символ сімейного благополуччя, любові до рідної землі, Батьківщини. Вважається, що лелече гніздо на подвір’ї приносить щастя, здоров’я,  удачу, добробут та  гарний врожай.