Cухополов’янська громада долучилася до відзначення  Дня Соборності  України

Cухополов’янська громада долучилася до відзначення Дня Соборності  України

22 січня відзначаємо  День  Соборності України та 104-у  річницю від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Cухополов’янська громада долучилася  до відзначення  Дня Соборності України,  усі заходи якого проходили під гаслом «Україна Соборна. Разом до Перемоги!».

Шановні жителі Сухополов’янської  громади!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати кожного мешканця нашої громади  з великим державним  святом – Днем  Соборності України, яке цьогоріч відзначаємо під гаслом  «Україна Соборна. Разом до Перемоги!», та 104-ю  річницею від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Зруйнували дорогу!

19-20 січня внаслідок вивозу зерна ТОВ «Агрікор Холдинг» із зерноскладів у с. Полова адміністративного центру громади відбулося повне руйнування автомобільної дороги С251501/Н-07/-Полова від села Полова до автодороги Київ-Суми.19 січня відносно руйнування дороги жителі села зверталися до поліції на гарячу лінію «102», на місцевість виїздило керівництво Сухополов’янської ОТГ, представники підприємства, збиралися місцеві громадяни, перекривався рух, але питання вирішити не вдалося. Вночі переповнена техніка продовжила курсування, внаслідок чого проїзна частина стала непридатною для використання.

Герої не вмирають:  відкриття меморіальної  дошки Сергію Коробейнику

Герої не вмирають:  відкриття меморіальної дошки Сергію Коробейнику

Кожна з територіальних громад України у протистоянні наджорстокому російському агресору під час широкомасштабного вторгнення рф на територію  нашої держави має своїх янголів-охоронців – загиблих Героїв, вшанування   пам’яті  про яких  є  нашим спільним обов’язком.     Напередодні великого державного свята – Дня  Соборності України, яке цьогоріч відзначаємо під гаслом  «Україна Соборна. Разом до Перемоги!», 20 січня 2023 року, біля приміщення Валківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в с. Валки (Валківський старостинський округ) відбулося урочисте  відкриття меморіальної дошки  на честь мужнього  воїна, справжнього патріота, захисника України, командира відділення кулеметників 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, уродженця села Боршна (Валківський старостат) Сухополов’янської громади – Сергія Коробейника, який трагічно загинув 31 жовтня 2022 року під час обстрілу противника зі сторони збройних сил російської федерації на околиці н.п. Курдюмівка Донецької області, захищаючи  мирне майбутнє,  відстоюючи суверенітет, соборність та територіальну цілісність України.

Дякуємо за генератор!

Сухополов’янська ОТГ висловлює щирі слова вдячності депутату Чернігівської обласної ради Віталію Лічману за 15 800 грн. коштів субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатами Чернігівської обласної ради, за які вдалося придбати генератор для забезпечення потреб Сухополов’янського ліцею.

Навчання з мінної безпеки!

19 січня 2023 року працівники адміністративного центру Сухополов’янської громади прийняли участь у навчанні з мінної безпеки, проведеному Представництвом Датської Ради у справах біженців в Україні (ДРБ).Сьогодні небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, тому важливо знати, як розрізняти такі предмети, якої небезпеки остерігатися й як вберегти своє життя.Будьмо обережними!

Шановні жителі Сухополов’янської  громади!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати кожного мешканця нашої громади  з  великим  релігійним святом – Хрещенням Господнім, яке за християнською традицією відзначаємо 19 січня. Це Божа Благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі та  гарні вчинки.

Кого шукають роботодавці області, та кому платять найбільше?

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. Ознайомитися з актуальними вакансіями можна на нашому сайті в рубриці "Шукаю роботу" за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua/

До відома жителів Сухополов’янської ОТГ!

20 січня 2023 року о 11.00 годині біля приміщення Валківської ЗОШ І-ІІ ступенів у селі Валки Валківського старостинського округу № 19 Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкриття меморіальної дошки командиру відділення кулеметників 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, загиблому уродженцю села Боршна Сергію Коробейнику. За свободу й незалежність ми платимо неймовірно дорогу ціну, тож не маємо права забути імена тих, хто віддав за нас найцінніше. Вічна пам'ять Герою!

Про проведення  28 сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Про проведення 28 сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  27 січня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  28  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від 17 січня 2023 року № 5 «Про скликання двадцять восьмої  сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).