Оперативна інформація станом на 06.00 14 грудня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот п’ятдесят дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Готуємо хлопців і дуже чекаємо постачання зброї, обіцяного партнерами – звернення Президента України

Коротко про цей день. Перше. Провів військовий кабінет, особливий формат роботи з керівниками нашого сектору оборони, нашими командувачами, розвідкою, Офісом. Лише те, що безпосередньо необхідно для управління передовою й забезпеченням активних дій України, захистом нашої держави від російського терору. Це було змістовно. І наші дії будуть потужними. Готуємо хлопців. І дуже чекаємо постачання зброї, обіцяного партнерами. І по максимуму наближаємо перемогу. І по максимуму – дух єдності. По максимуму – ефективність. Підготовка – теж по максимуму.

СБУ виявила два схрони з російським боєприпасами у прикордонних районах Чернігівщини

Служба безпеки встановила місцезнаходження ще двох схронів з російськими засобами ураження у ході контрдиверсійних заходів у прикордонних районах Чернігівщини. Встановлено, що окупанти приховали ці арсенали перед контрнаступом Сил оборони минулого року.

Висадили дерева у «Чистий Четвер»!

Четвер Страсного тижня прийнято називати «Чистим». За традицією цього дня займаються прибиранням. Саме тому за участі Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, секретаря ради Ольги Євтушенко, депутата громади Олександра Шуляка та працівників Дідовецького старостинського округу було проведено толоку по прибиранню території біля пам’ятника «Марусі» по автодорозі від села Манжосівка до Київ-Суми.

Висадили дерева!

11 квітня працівниками адміністративного центру громади у селі Сухополова було висаджено 20 сажанців самшиту біля в’їзного знаку, 20 сажанців лип, 40 сажанців горобини чорноплідної біля дитячого майданчика, 4 кущі калини біля пам’ятника жертв голодомору.

Навчання  військовослужбовців Збройних Сил України

Навчання військовослужбовців Збройних Сил України

Зведена група інструкторів зі Збройних Сил Королівства Норвегії Forsvaret у складі норвезької місії з навчання українських військових у Республіці Польща навчають військовослужбовців Збройних Сил України керувати танками Leopard 2, будувати танкові перешкоди та як їх проривати. / A joint group of instructors from the Armed Forces of the Kingdom of Norway as part of the Norwegian mission for training Ukrainian military personnel in the Republic of Poland are training servicemen of the Armed Forces of Ukraine to operate Leopard 2 tanks, build tank obstacles and how to break through them. (English below)