Мікрогранти на бізнес… Підсумки чергової хвилі

Підведено підсумки третьої хвилі реалізації програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота»: на Чернігівщині плюс 8 позитивних рішень щодо отримання мікрогранту на започаткування або розвиток бізнесу.

Відбулося засідання атестаційної комісії

04 квітня 2023 року  відділом освіти, молоді та спорту сільської ради проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня з атестації педагогічних працівників закладів освіти Сухополов’янської  громади. Під керівництвом голови атестаційної комісії, начальника відділу освіти, молоді та спорту  Тетяни Реви  члени комісії працювали злагоджено, кваліфіковано, в межах своїх повноважень. Комісією атестовано 24 педагогічні працівники. Всі рішення прийняті на їх користь.

Вічна пам’ять!

З глибоким сумом повідомляємо, що 28 березня під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій у районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області загинув військовослужбовець, старший стрілець 2 десантно-штурмового взводу 9 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмової військової частини А0224, наш земляк, житель села Смош Смоського старостинського округу громади Терещенко Іван Павлович (1984 року народження).

Змагання продовжуються!

По дощу ще цікавіше. Запрошуємо приєднуватись та донатити для наших хлопців з ЗСУ! Нагородження переможців змагань близько 16.00.

Благодійне спортивне змагання стартувало!

Благодійне спортивне змагання позашляховиків «Допомога для перемоги» стартувало і буде проходити 1 та 2 квітня (01 квітня  до 19.00 годин  з перервою з 14.00 до 15.00, 2 квітня з 10.00 до 16.00. Урочисте закриття та визначення переможців – 2 квітня після 16.00.   Заявку на участь подали близько 50 екіпажів зі всієї України.