Вітаємо з Вознесінням Господнім!

У велике свято Вознесіння Господнього, бажаємо всім нам Перемоги, віри, незгасимої надії у краще і чистої духовності. Нехай приклад Ісуса освітлює шлях українців, робить його істинно праведним і нагороджує любов’ю. Миру, здоров'я Вам і Вашим родинам, міцності духу!! Божого благословіння на всі добрі справи!!

Оперативна інформація станом на 06.00 25.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста п’ятдесята шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Російська федерація, ціною великих втрат, продовжує вести загарбницьку війну. Протягом минулої доби противник завдав 30 авіаційних ударів та здійснив 39 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Шини для ЗСУ!

23 травня 2023 року для нашого земляка, жителя Валківського старостинського округу, рядового солдата одного із підрозділів Збройних Сил України Олександра Ковтуна придбано та передано шини для авто, яке він використовує на передовій.

Шини для ЗСУ!

23 травня 2023 року на засіданні 32 (позачергової) сесії сільської ради було підняте питання щодо необхідності надання допомоги депутату Сухополов’янської громади, нашому земляку, військовослужбовцю Збройних Сил України Миколі Мамченку, у придбанні шин для авто, кошти на яке було зібрано всією громадою.

Таблички з назвами вулиць!

За результатами перейменування вулиць та внесення відповідних відомостей до словника вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, придбані та передані до старостатів таблички з новими назвами вулиць Валківського та Рудівського старостинських округів.

Ваучер на навчання - новий професійний старт, у тому числі - для переселенців

Можливістю стати більш конкурентоспроможними на ринку праці скористалися 3 переселенки на Чернігівщині. Людмила Петренко, Наталія Окусок та Наталія Пахомова повернулися до рідного Сновська з Бучі. Коли фахівці служби зайнятості запропонували отримати ваучер на навчання, то погодились без зайвих вагань, обравши професію кухаря, яку наразі здобувають у Сновському вищому професійному училищі лісового господарства.

Відбулося   засідання виконавчого комітету сільської ради

24 травня   відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, під час якого було розглянуто  20 питань. Заслухавши доповідь начальника фінансового відділу Надії Мусійченко,  члени виконавчого комітету схвалили звіт про виконання бюджету Сухополов’янської  сільської  територіальної громади за І квартал 2023 року та проект змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Оперативна інформація станом на 06.00 24.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста п’ятдесята п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби противник завдав 41 авіаційного удару та здійснив 53 обстріли з реактивних систем залпового вогню. Постраждали мирні мешканці, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна та адміністративна інфраструктура.

Відбулася  32 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

23 травня відбулося пленарне засідання 32 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 5  питань.На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Вдячні за небайдужість та надання допомоги БО «БФ «Рокада»!

19 та  23 травня 2023 року Благодійна організація «Благодійного фонду «Рокада» в рамках проекту за підтримки UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні надала речі першої необхідності, засоби гігієни, термоси, лампи, подушки, ковдри, матраци, постільну білизну, ліжка, дитячі підгузки 51 внутрішньо переміщеній сім’ї.