Оперативна інформація станом на 06.00 24.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста вісімдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Цієї доби, вночі, противник завдав чергового ракетно-авіаційного удару по Україні, деталізована інформація буде оприлюднена згодом.

Сухополов’янська громада придбала подрібнювачі гілок!

Подрібнювачі гілок АМ-200 БД-К PROпр від виробника Arpal у кількості 2 шт. придбали за бюджетні кошти сільської ради у рамках виконання програми з благоустрою з метою обрізки дерев на вулицях населених пунктів. Дана техніка дасть можливість покращити якість робіт з впорядкування територій старостинських округів громади.

До відома населення громади!

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил благоустрою Сухополов’янської громади, Комунальним підприємством «Добробут» сільської ради розпочинається процедура підписання договорів з населенням на вивіз твердих побутових відходів з території Дідовецького, Заїздського, Замостянського, Колісниківського, Лісовосорочинського та Валківського старостинських округів та адміністративного центру громади.

Із вдячністю, шаною і підтримкою наших захисників!

Сухополов’янська громада  на постійній основі, вже традиційно співпрацює з громадською організацією ГО «Патріот Прилуки» у питанні збору і передачі  благодійної допомоги  та смаколиків нашим військовослужбовцям  на передову.

На трудовому фронті працюють на перемогу безробітні чернігівки

У складний для України час, коли мужні українці зі зброєю в руках боронять нашу Батьківщину, небайдужі громадяни в тилу роблять свій посильний внесок: допомагають армії, піклуються про переселенців та постраждалих унаслідок військової агресії, тримають економічний фронт. До праці на перемогу, а саме: «Армії відновлення», долучилися й безробітні чернігівці. Зокрема жінки плетуть маскувальні сітки.

Обов’язок ріелторів – повідомляти контролюючий орган про укладені за їх посередництвом договори про оренду нерухомості

Відповідно до п.п.170.1.6 п.170.1 ст.170 Податкового кодексу України (далі Кодексу) суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (ріелтери), зобов’язані надсилати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації. Інформація подається в строки, передбачені для подання квартальної звітності, за формою встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної фінансової політики (наказ Міністерства фінансів України від 13.05.2017 №497).

Встановили місток!

На прохання місцевих мешканців у селі Манжосівка Дідовецького старостинського округу громади встановлено дерев’яний місток. Роботи проведені з метою забезпечення проходу по пішохідній доріжці. Було б дуже приємно бачити його ошатним, а людей на ньому – щасливими і усміхненими. Дякуємо за допомогу у облаштуванні містка директору Філії «Ніжинське лісове господарство» ДП «Ліси України» Андрію Даньку, депутату громади Валентину Сураю.

Оперативна інформація станом на 06.00 23.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста вісімдесят п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Сьогодні вночі російські терористи завдали чергового масованого ракетного та авіаційного удару по Україні, застосувавши крилаті ракети Х-101/Х-555 та дрони-камікадзе типу “Shahed”. Інформація щодо наслідків цієї атаки наразі уточнюється.