Оперативна інформація станом на 06.00 19.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста вісімдесят перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового удару ракетами та іранськими ударними БпЛА “Shahed” по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Оперативна інформація станом на 06.00 18.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста вісімдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.Протягом минулої доби противник завдав 43 авіаційних та 4 ракетних удари, здійснив 51 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Вічна пам’ять!

Виконавчий комітет Сухополов'янської громади, депутатський корпус висловлюють щирі співчуття старості Охіньківського старостинського округу громади Володимиру Маснусі з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті матері. У цей важкий час, ми разом з Вами схиляємо голови у скорботі. Пішла з життя дорога для Вас людина. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати. Нехай світла пам'ять про неї  назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог дасть Вам сил пережити цю непоправну втрату.   Вічна і світла пам'ять!

Працюємо над   ремонтом  доріг !

На території Сухополов’янської сільської ради проведено ямковий експлуатаційний ремонт пневмо-струменевим методом на окремих ділянках автомобільної дороги, що перебуває на балансі Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Чернігівської області», Прилуки – Колісники 0251511. Роботи проведені  ТОВ «АГРО ФЛОРА» за фінансової підтримки ТОВ «Прилуцький Хлібодар», який є надійними партнером у вирішенні соціально-економічних питань громади. Дякуємо вчергове директору ТОВ «Прилуцький Хлібодар» Миколі Супруненку за співпрацю! Працюємо далі.

Про проведення  34 сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Про проведення 34 сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  28 червня  2023 року о 10.30 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  34  сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Оперативна інформація станом на 06.00 16.06.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста сімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового авіаційного удару по Україні - задіяла 2 іранських ударних БпЛА типу “Shahed”. Усі дрони знищено протиповітряною оброною.

Ремонт доріг!

На території Сухополов’янської сільської ради проведено ямковий експлуатаційний ремонт пневмо-струменевим методом частини автомобільної дороги загального користування місцевого значення Білещина – Замістя С251507 (вул. Шевченка, с. Замістя), що перебуває на балансі Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Чернігівської області».

Ремонт  доріг!

Проведено ямковий експлуатаційний ремонт автомобільних доріг Н-07 до с. Густиня та Т2524 (Борзна-Ічня-Прилуки) по вул. Миру в межах с. Білещина, що перебувають у власності Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області, яка виступила і замовником даних робіт. Дякуємо за співпрацю! Працюємо далі.

Армія відновлення»: Чернігівщина у п’ятірці лідерів серед регіонів України

Про це повідомила очільниця обласної служби зайнятості Лідія Падалка на брифінгу в Чернігівській обласній військовій адміністрації. «Урядова ініціатива «Армія відновлення» передбачає залучення тих, хто тимчасово не працює, до суспільно корисних робіт, які в умовах воєнного стану мають оборонний характер або ж слугують для ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, забезпечують функціонування національної економіки та життєдіяльність населення. Це роботи, що не потребують, як правило, спеціальної професійної підготовки. Рішення про їх організацію приймає військове командування спільно з органами місцевої влади. У 2023 році суспільно корисні роботи проводяться в 50 з 57 територіальних громад області», - сказала Лідія Падалка.