Оперативна інформація станом на 06.00 13.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот тридцять шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.Протягом минулої доби російські окупанти завдали 7 ракетних та 47 авіаційних ударів, здійснили 43 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

З Міжнародним Днем молоді!

Молодість – це найкраща пора в житті! Будьте  творчими, енергійними, впевнено крокуйте вперед до нових відкриттів і реалізовуйте  найсміливіші сподівання! Ви — це надія, опора та майбутнє незалежної України. Ви — це Україна!

Оперативна інформація станом на 18.00 12.08.2023 щодо російського вторгнення

Триває п’ятсот тридцять п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом доби російські окупанти завдали 6 ракетних та 36 авіаційних ударів, здійснили 32 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення, серед яких є діти. Руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Відбулося  спільне засідання виконавчого комітету  та  постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

Відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

11 серпня 2023 року   відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, під час якого було розглянуто  31 питання.

Повідомлення про намір отримати дозвіл

Філія " Ніжинське лісове господарство" Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України" на виконання ст.10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та постанови КМУ №302 від 13.03.2002р  повідомляє про намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів, що розташовані за адресою:

Ринок праці мовою цифр

Протягом січня-липня поточного року на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 13,2 тис. безробітних громадян, кожного 2-го з яких охоплено активними програмами сприяння зайнятості.

Податківці звертають увагу платників на найбільш поширені порушення при використанні РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області в ході здійснення контрольно-перевірочних заходів проводить роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизної групи товарів. Платникам нагадують про обов’язок застосування РРО/ПРРО, звертають увагу на поновлення з 1 жовтня 2023 року відповідальності за порушення вимог Закону України від 6 липня 1995 року № 265-95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших Законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг, а також Закону України від 20.09.2019 №129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» у випадку здійснення ними розрахункових операцій.

Виїзний прийом в с. Малківка!

10 серпня 2023 року Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Малківка  (Малківський старостинський округ громади) за участі старости  старостинського округу  Сергія Крашіненка.