Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Знову непоправна втрата у Сухополов’янській громаді

06 липня 2023 року в результаті ворожого артилерійського обстрілу противника в районі населеного пункту Жереб’янки Василівського району Запорізької області загинув стрілець-снайпер механізованого відділення, механізованого взводу, механізованої роти, механізованого батальйону військової частини А4712 солдат Котович Артур Васильович, наш земляк з села Пирогівці.

Оперативна інформація  станом на 06.00 28 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 06.00 28 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот вісімдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти не перестають ігнорувати міжнародне гуманітарне право, обстрілюють не лише позиції українських військ, а й цивільну інфраструктуру населених пунктів, тероризуючи мирних жителів.

Вічна пам'ять!

Сухополов’янська громада висловлює найщиріші співчуття  рідним та близьким з приводу смерті художнього керівника Заїздського будинку культури Сергія Шевченка, серце якого перестало битися  27 вересня 2023 року.  Сергій Шевченко був людиною прекрасної душі, відкритого і доброго серця, який жив культурою, піснею та сценою.

СБУ викрила російського інформатора, який збирав розвіддані про українські війська та критичну інфраструктуру на кордоні з рф

Контррозвідка Служби безпеки затримала на Чернігівщині інформатора спецслужб рф, який збирав розвіддані про українські війська та критичну інфраструктуру у прикордонних районах області.

Оперативна інформація станом на 06.00 27 вересня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот вісімдесят перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російські окупанти не перестають ігнорувати міжнародне гуманітарне право, обстрілюють не лише позиції українських військ, а й цивільну інфраструктуру населених пунктів, тероризуючи мирних жителів.

Служба зайнятості підтримує переселенців

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговця відповідно на Корюківщину. Там, в Корюківській філії Чернігівського обласного центру зайнятості, у рамках всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен» за «круглим столом» з представниками місцевої влади, громадських організацій, соціальними партнерами та роботодавцями обговорили проблеми інтеграції внутрішньо переміщених осіб у нові громади.