До відома жителів громади!

На виконання рішення Прилуцької районної евакуаційної комісії, рішення евакуаційної комісії Сухополов'янської сільської ради введено в дію план евакуації населення з сіл Заїзд, Петрівське, Тихе та Сухоставець.

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Сухополов’янської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та/ або зборів на території Сухополов’янської сільської ради територіальної громади»

Відповідно до  статті 10 та 12 Податкового кодексу України органи місцевого самоврядування  своїм  рішенням встановлюють ставки місцевих  податків  та/або  зборів  та офіційно оприлюднюють прийняті рішення згідно вимог чинного законодавства.

Мобільний додаток "Повітряна тривога": як встановити і користуватися!

З метою забепечення своєчасного сповіщення населення, у зв'язку із ракетною небезпекою, Сухополов'янська ОТГ просить усіх жителів громади, які мають смартфони, встановити мобільний додаток "Повітряна тривога".

Просимо сплатити комунальні послуги!

Сухополов'янська ОТГ звертається із проханням до жителів Заїздського, Замостянського, Дідовецького, Колісниківського та Лісовосорочинського, Валківського старостинських округів сплатити за вивіз твердих побутових відходів. Адже кожна сплачена гривня – це гарантія подальшого нормального функціонування підприємства, вчасного надання послуг.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 13 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи, Тарасівка та Рудівка.

УВАГА!

Сухополов’янська сільська рада повідомляє, що за даними товариства з обмеженою відповідальністю „КУРС - АГРО”, ним будуть проводитися польові роботи з внесення толерантних до бджіл інсектицидів «Белт», на території населених пунктів -  Дідовецького старостинського округу з 10 червня по 14 червня 2022 р, Заїздського старостинського округу 15 та 16 червня 2022 року та Смоського старостинського округу 16 червня 2022 р.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 08 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Рудівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП), 08 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Бажанівка, Білорічиця, Боротьба, Зарудка, Ладівщина, Мазки, Миколаївка. Піддубівка, Погреби, Пологи, Приозерне та Тарасівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 07 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Заїзд, Каніщина, Кроти, Сухоставець та Тихе.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 06 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Бажанівка, Білорічиця, Боротьба та Димирівка.