УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 27 червня 2022 року з 7.38 до 19.38 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Заїзд та Смош.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 24 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Рудівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 22 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Валки та Рудівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 23 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Валки та Канівщина.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 20 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи, Тарасівка та Полова.

ДО ВІДОМА ПАСІЧНИКІВ!

Відповідно до повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю „Прилуцький хлібодар” 17 червня з 5 до 10 годин ранку в районі кар'єру на території Замостянського старостинського округу підприємством буде здійснено обробіток гороху фунгіцидом "Ямато".

До відома зацікавлених осіб громади!

Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє» у співпраці з Естонською радою у справах біженців та Гараж 48 впровадили дві Програми розширення можливостей жіночого підприємництва для того, щоб підтримати жінок у східній Україні у збільшенні доходу родин  шляхом  створення власного бізнесу.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 16 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Заїзд.

УВАГА!

Шановні жителі сіл Валки, Боршна, Мільки, Ряшки, Смош, Переволочна, Охіньки, Манжосівка, Заудаївка, Замістя, Густиня Сухополов’янської громади,  звертаємо вашу увагу на те, що 15 та 16 червня 2022 року НГВУ «Чернігівнафтогаз» буде зупинено АГРС Мільки для виконання технологічних робіт, при цьому можливе падіння тиску газу в розподільчих мережах ваших населених пунктів.