УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 07 липня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Пирогівці.

УВАГА!

Сухополов’янська сільська рада повідомляє, що за даними товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОКІМ», буде здійснюватися обприскування кукурудзи наземним методом інсектицидним препаратом БЕЛТ, який безпечний для корисних  комах, в тому числі медоносних бджіл, на території старостинських округів біля  населених пунктів   с.Нетяжино та с.Рудівка  з 11 липня по 24 липня   2022 року.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 06 липня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Ряшки.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 05 липня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Пирогівці.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі та обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 04 липня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Валки, Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Петрівське, Стрільники та Ряшки.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП), 01 липня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці та Петрівське, Стрільники.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 30 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Миколаївка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 29 та 30 червня 2022 року з 7.39 до 19.39 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Заїзд.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 28 червня 2022 року у першій половині дня терміном на 2 години відбудеться відключення електроенергії у селі Заїзд.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 28 червня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Смош.