УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 22 липня 2022 року з 08.00 до 19.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Білещина, Густиня, Замістя, Заудаївське, Капустенці, Маціївка, Пирогівці, Полова, Сухополова, Ярова Білещина.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 20 липня 2022 року з 8.01 до 17.01 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Лісові Сорочинці.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 19 липня 2022 року з 8.40 до 17.40 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Валки.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 19 липня 2022 року з 8.40 до 17.40 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Петрівське та Стрільники.

До відома пасічників!

Відповідно до повідомлення СТОВ "Дружба-Нова" з 13 по 22 липня на території Ряшківського старостинського округу буде проводитися оприскування посівів кукурудзи авіаметодом (дроном). Препарат Кораген 0,15 л /га. Препарат сертифікований та дозволений до використання в Україні. Для отримання більш детальної інформації потрібно звертатися до Ряшківського старостинського округу. Тел. для довідок в ОТГ 0665996007

Оголошення! Шановні мешканці Рудівського   старостинського округу!

13 липня об 11.30 у приміщенні адмінбудівлі   Рудівського старостинського округу за адресою:  с. Рудівка,  вул. Рудівська, 8 відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.

Оголошення!  Шановні мешканці Нетяжинського  старостинського округу!

Оголошення! Шановні мешканці Нетяжинського  старостинського округу!

13 липня о 10.00 у приміщенні адмінбудівлі   Нетяжинського  старостинського округу за адресою:  с. Нетяжино, вул. Перемоги, 13 відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  сільським головою Денисом  Росовським.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 15 липня 2022 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Охіньки, Переволочна та Пручаї.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 13 липня 2022 року з 8.00 до 19.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Петрівське, Стрільники.

До відома бджолярів!

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року № 338, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 р. за № 281/35903, затверджено Порядок реєстрації пасіки. Відповідно до Порядку пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом в органах місцевого самоврядування.