Знову чорною звісткою відгукнулася війна у Сухополов’янській громаді. Сповістили про загибель ще одного нашого земляка, вірного сина України із села Замістя  Замостянського старостинського округу. 22 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Терни Лиманського району Донецької області під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув старший солдат, механік-водій  відділення безпілотних  авіаційних комплексів танкової роти військової частини А0281 Збройних Сил України Ролін Геннадій Вікторович (04.07.1999 р.н.), який був призваний на військову службу за контрактом з 20 грудня 2020 року  Житомирським РТЦК та СП. За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони, користувався авторитетом та повагою серед колег.

Уся Сухополов’янська громада схиляє голови в глибокій скорботі. Щирі, невимовні слова співчуття рідним та близьким Героя, усім, хто його знав, поважав та любив. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій. Вічна слава і пам’ять Геннадію! Йому назавжди  24 роки…

Про дату, час і місце прощання з Героєм буде повідомлено додатково.