Уточнення деяких критеріїв надання субсидій пов’язано з необхідністю забезпечення адресного підходу щодо їх надання

18 травня 2021 року відбувся брифінг заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка на тему: ”Нові умови призначення субсидій”

Дочекалися: у Колісниках запустили мобільну вежу!

Облаштування стільникової вежі у Колісниках - вкрай довгоочікуваний і необідний для громади проект. Місцеві жителі про якісний мобільний зв’язок раніше лише мріяли, щоб зателефонувати по мобільному, сигнал треба було ще «спіймати». Зрештою наполегливі звернення громади до компанії Лайфселл, постійна підтримка та допомога місцевих жителів, депутатів, подолання бюрократичних перепон під час реалізації проекту, який тривав більше року, дозволили досягти бажаного результату. Відтепер стільникова вежа знаходиться у режимі онлайн і дає гарний сигнал. Сердечно дякуємо ТОВ "Лайфселл" та ТОВ "Укртауер" за встановлення економічно дороговартісного обладнання на території Колісниківського старостинського округу. Сподіваємося, що з наявністю мобільного зв'язку зросте комфорт жителів с. Колісники. До речі, поступово працівники компаній будуть займатися налаштуванням вежі для охоплення якісним зв'язком найближчих населених пунктів у 8 км зоні.

Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив оголошує конкурс проєктних пропозицій на 2021-2022 рік

Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проєкти, що відповідають пріоритетним напрямкам міжнародної допомоги уряду Канади.

Роботи з благоустрою продовжуються!

На минулій неділі Виконавчим комітетом сільської ради здійснено роботи з вирівнювання грунтових доріг на території адміністративного центру громади. Зокрема, роботи здійснено по вул. Макаренщина, Сосновий Бір, Польова, пров. Прилуцький та по вул. Лесі Українки, Удайська в с. Пирогівці. Крім цього, з метою відновленню спортивного об'єкту розпочата робота по підготовці бігових доріжок на шкільному стадіоні в с. Сухополова.

Збори бджолярів!!!

15 травня у приміщенні Прилуцької районної ради відбулися загальні збори Громадської організації "Бджолярі Прилуччини". Участь у вказаному зібранні прийняли представник Держпродспоживслужби у Чернігівській області Олександр Хіміч та секретар Сухополов'янської ОТГ Ольга Євтушенко. На зібранні обговорили питання реєстрації пасіки, видачі ветеринарно-санітарного паспорта, алгоритму встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин та механізму отримання дотацій. Наразі у пасічників надзвичайно багато роботи. Дай Боже щоб цього року для них медовий сезон був рясним та урожайним.

«Складення Присяги на вірність народу!»

Відповідно до розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації №555 від 27.04.2021 року «Про підготовку та проведення навчальних зборів з територіальної оборони» з 12 по 26 травня 2021 року на базі Державної установи «Прилуцька виховна колонія» проходять навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних окремої бригади територіальної оборони. Під час проведення навчальних зборів захисники відновлять та вдосконалять свої навички з володіння штатним озброєнням, набудуть досвіду у виконанні функціональних обов`язків під час організації заходів територіальної оборони. 13 травня сільський голова Денис Росовський прийняв участь в урочистому заході з нагоди вручення військовозобов`язаним оперативного резерву 2 черги військової частини А7330 особистої зброї та приведення до Присяги на вірність українському народу. У заході взяли участь керівник територіальної оборони Прилуцького району, голова Прилуцької районної державної адміністрації Геннадій Луценко та його перший заступник Володимир Чернов, заступник командира військової частини А7330 з морально-психологічного забезпечення, капітан Валентин Денисенко, військовий комісар Прилуцького об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Черняк, представники Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, заступник Прилуцького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко та заступник голови Талалаївської селищної ради, учасник бойових дій в зоні АТО/ООС Богуслав Борсук. Військовозобов`язані, що прибули на збори з територіальної оборони, виходили на середину плацу для урочистого складання Військової присяги. Серед них, стримуючи хвилювання, складали Присягу і представниці прекрасної статі. Впевнені, що представники нашої громади гідно пройдуть навчання і набудуть необхідних навиків для надійного захисту Прилуцького району.

Розмалюємо зупинку - прикрасимо село!

Саме під таким девізом стара і нічим непримітна автобусна зупинка в селі Смош набула вигляду в українському стилі. Вийшло справді гарно, незвично. Оформлення здійснено художником Анатолієм Даниленком, за що йому низький уклін та величезне спасибі. Сподіваємося, що яскраві картини сприятимуть покращенню естетичної привабливості населеного пункту, а зупинка ще довго радуватиме очі місцевих мешканців та гостей села.

У Сухополовій вандали пошкодили дитячий майданчик!

У ніч з 12 на 13 травня невідомі особи пошкодили огорожу дитячого майданчика у центрі с. Сухополова на території адміністративного центру громади. Ось як зараз виглядає паркан. Псування об’єктів комунальної власності є неприпустимими, і дуже прикро, що не цінується праця, яка робиться спільними силами задля комфортного життя у нашій громаді. Сьогодні Сухополов'янська ОТГ по даному факту звернулася до правоохоронних органів. У разі наяявної інформації щодо осіб, які здійснили правопорушення, просимо повідомити за тел. 102 або Сухополов'янську ОТГ за тел. 0665996007. Винагорода гарантується.