Очільник Сухополов’янської сільської ради вшанував сім’ї загиблих воїнів- афганців

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тридцять один рік тому закінчилася одна із трагічних сторінок історії другої половини ХХ століття – війна в Афганістані.

Відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого у приміщенні районної ради відбулася зустріч керівництва району з воїнами-інтернаціоналістами з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У зустрічі взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Наталія Бутко, голова Прилуцької районної ради Василь Малик, Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, помічник народного депутата Бориса Приходька, депутат районної ради Лідія Шевченко та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Новостворена Сухополов'янська об'єднана територіальна громада активно починає працювати!

Сьогодні відбулася зустріч депутатів сільської ради Олександра Шуляка (округ №6) та Сергія Тінюкова (округ №8) з жителями Дідовецького старостинського округу по вирішенню питання вуличного освітлення на даних округах за рахунок позабюджетних коштів. Зустріч відбулася за присутності сільського голови Дениса Росовського, який коротко зупинився на досягненнях та проблемах ОТГ, а також окреслив перспективи розвитку сільської громади та надав відповіді на низку важливих питань. Щиро вдячні місцевим жителям за спілкування.

Нарада з підприємцями

6 лютого Сухополов'янським сільським головою Денисом Росовським за участю заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Проценка проведено нараду із підприємцями, що здійснюють господарську діяльність на території адміністративного центру громади, щодо питань соціально-економічного розвитку, співпраці та санітарного стану прилеглих територій.

Сухополов’янська ОТГ утворена

Сьогодні воістину історичний момент. На території Прилуцького району утворилася ще одна об'єднана територіальна громада, найбільша у Прилуцькому районі, найбільша серед сільських на території області. До неї увійшло 19 сільських рад, 52 населених пункти, понад 13 тисяч жителів Прилуцького краю.