СПІВЧУТТЯ!

Сільський голова, виконавчий комітет, апарат сільської ради, депутати, керівники установ Сухополов'янської об'єднаної територіальної громади висловлюють щирі співчуття депутату сільської ради від Дідовецького старостинського округу Олександру Овдієнку з приводу смерті найріднішої людини – матері.

Як попередити пожежі в екосистемах області

Однією з нагальних весняних проблем є спалювання сухої минулорічної рослинності. Адже нерідко під час цього виникають пожежі, які руйнують екосистеми. Цьогоріч ситуація ускладнюється через суху погоду і недостатню кількість опадів.

Сухополов'янська громада відзначає шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні!

20 лютого Україна відзначає шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні!

Відзначення Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

З перших днів проведення антитерористичної операції тисячі наших мужніх земляків відстоюють свободу нашої держави. Нам є ким пишатися. Та, на жаль, і є за ким сумувати. 13 найкращих синів Прилуччини віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави.

90-РІЧЧЯ В ОТГ!!!

18 лютого 2020 року, відзначала своє 90-річчя з дня народження Багрій Надія Іллівна - жителька села Канівщина, ветеран праці, яка основну частину свого життя сумлінно працювала в колгоспі.