ЛИСТІВКА ГРОМАДИ!

Видатним і улюбленим місцем Прилучан є Іллінська гора, з якої простирається чудовий краєвид та видно святі куполи Густині. Ще у 1805 році на честь Святого Іллі тут була зведена церква, богослужіння у якій проводилися до 1944 року. З кінця 1970 року від церкви не залишилося й сліду, вона була поруйнована і розібрана. Сьогодні жителі села рішуче налаштовані відродити церкву і звести новий храм. Нині на місці майбутньої церкви встановлений хрест і проводяться молебні. Приємною несподіванкою для подорожуючих стане зустріч зі скульптурою монаха, витесаною з дерева. Його погляд спрямований у даль, де видніються куполи Густині. На Іллінській горі його встановлено, як данину відродженню духовності на Прилуччині, піднесенню і поширенню християнства взагалі. Традиційною, на Духів день, тобто на Свято Трійці, є хресна хода — з Іллінської гори до Густині через село Валки. #листівкагромади #туризм #прилуччина #ОТГ #боршна

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 26 липня у Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості проведено тренінг для безробітних, метою якого є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та сучасного рабства.

ЛИСТІВКА ГРОМАДИ! Церква на честь Покрови Пресвятої Богородиці!

Церква побудована графом Кирилом Розумовським в XVIII ст. Будова дерев'яна на цегляному фундаменті, покрита металом. Покровська церква перша на Прилуччині, що була відкрита після атеїстичної доби в 1990 році.

Реальні справи для Дідівської амбулаторії!

16 липня під час виїзного прийому громадян на території Дідовецького старостинського округу до Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського звернулися працівники Дідівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з проханням придбати пральну машину. Як результат, за сприяння сільського голови та  за спонсорські кошти депутата Чернігівської обласної ради Віталія Лічмана  уже 26 липня працівники  амбулаторії отримали новеньку пральну машину. Висловлюємо слова щирої та глибокої вдячності депутату за надану допомогу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю на користь жителів Сухополов’янської територіальної громади.

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради

23 липня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.

Засідання обласної архітектурно-містобудівної ради

22 липня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури  сільської ради Сергій Проценко, староста Нетяжинського старостинського округу Світлана Федоренко, а також представники Прилуцької, Чернігівської районної державної адміністрації, Сновської міської  та Козелецької селищної територіальної громад  взяли участь у засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради, яке проходило в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації.

Отримано мікрогрант!

В квітні поточного року Сухополов’янською сільською радою подана заявка для участі у Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів для розвитку громад „Час діяти, Україно!” від благодійного фонду „МХП – Громаді” за підтримки МХП.

Вітаємо переможців конкурсу!

За ініціативи Сухополов’янської сільської ради для участі у програмі „Гроші за роботу” „Благодійного фонду „Карітас – Київ” було подано 10 анкет мешканцями громади. За результатами конкурсу  відібрано дві мешканки Переволочнянського старостинського округу   № 13, які отримають за 3 місяці (липень – вересень) 2021 року кошти від Благодійного фонду за проведену ними роботу по благоустрою  населеного пункту, де вони проживають.

Анна Коваленко: Час об’єднати зусилля, щоб захиститися від COVID-19

Голова облдержадміністрації Анна Коваленко під час сьогоднішнього брифінгу закликала усіх, хто ще не вакцинувався від коронавірусу, оперативно це зробити. На сьогодні в області для цього створені всі умови.

Для дорожньої інфраструктури Чернігівщини 2021-й став роком якщо не другого народження, то своєрідного ренесансу — Анна Коваленко

До цьогорічної програми Президента України «Велике будівництво» потрапили 280 кілометрів доріг Чернігівської області,  з яких 182 кілометри — дороги державного значення. На якому етапі реалізація запланованого та як забезпечується якість цих автошляхів — розповіла сьогодні під час чергового брифінгу голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.