Відбулася 10 (позачергова) сесія

14 липня  відбулося  пленарне засідання 10 (позачергової) сесії  8 скликання  Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого вносилося  113  питань.

До  відома жителів Нетяжинського старостинського округу!

До відома жителів Нетяжинського старостинського округу!

Відповідно до повідомлення ТОВ "АГРОКІМ " з 14 по 18 липня буде здійснюватися обприскування кукурудзи по Нетяжинській сільській раді авіаметодом інсектицидним препаратом БЕЛТ, який безпечний для корисних комах, у тому числі медоносних бджіл.

Економічна екскурсія на ПРАТ «Прилуцька швейна фабрика»

Днями Прилуцька  міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості організувала економічну екскурсію для 12 безробітних на ПРАТ «Прилуцька швейна фабрика»,  яке на сьогодні потребує  працівників за професією “швачка”.

Центральна вулиця села освітлена!

Відповідно затвердженої Програми будівництва і реконструкції   вуличного освітлення населених пунктів Сухополов’янської   сільської ради на  2021 – 2022 роки в селі Лісові Сорочинці закінчено реалізацію двох проектів:

Відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства сільської ради

12 липня відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства сільської ради з метою ознайомлення з майновим комплексом, що перебуває в оперативному управлінні КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарні» Чернігівської обласної ради, розташованим за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Валки, вул. Молодіжна, 34, та попередньо був запропонований Чернігівською обласною радою для безоплатної передачі в комунальну власність Сухополов’янської сільської ради.

До відома жителів Дідовецького старостинського округу!

Відповідно до повідомлення працівників ТОВ "Курс-Агро" з14 по 16 липня з 20.00 годин до 8.00 годин ранку біля с. Манжосівка, з 15 по 20 липня з 20.00 годин до 8.00 годин ранку біля с. Дідівці відбудеться наземний обробіток кукурудзи препаратом "Кораген" (толерантний до бджіл).

Зі святом Петра і Павла!

Щиро вітаємо усіх віруючих зі святом Петра і Павла і бажаємо в цей день якомога більше щастя, міцного здоров’я, найсильнішої віри й найяскравішого вогню душі. Будьте щасливі всією сім’єю і нехай життя завжди підносить тільки приємні сюрпризи.

Підсипка дороги!

Сухополов'янська ОТГ висловлює величезну вдячність ФГ "Добрий пан", ФГ "Олег Агро" та особисто депутату громади Володимиру Полухіну за придбання матеріалів та поведення робіт по підсипці дороги від села Нетяжино до села Рудівка. Дякуємо за підтримку громади у надважливій справі.

Гордість Прилуччини-2021!

09 липня на території Сокиринського маєтку Галаганів відбулося урочисте вручення премії Прилуцької районної ради «Гордість Прилуччини-2021», засновником якої є голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко, який постійно підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління. Сухополов’янська сільська ради є ініціатором та організатором заходу вручення премії, а Срібнянська громада – господарем та співорганізатором даної зустрічі.