Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?  Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку найпопулярніших держпослуг, пов’язаних із працевлаштуванням.

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді

Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.

Посадовці Сухополов’янської громади та відповідні служби   працювали  над ліквідацією наслідків негоди по населених пунктах  старостинських округів

Посадовці Сухополов’янської громади та відповідні служби працювали над ліквідацією наслідків негоди по населених пунктах старостинських округів

Посадовці Сухополов’янської громади та відповідні служби  працювали по населених пунктах  старостинських округів над ліквідацією наслідків негоди, яка була 14 січня, у другій половині дня, та  в ніч на 15 січня, внаслідок якої шквальний вітер  пошкодив та пообривав  лінії електропередач, зривав дахи, повалив дерева. З метою надання необхідної допомоги старости старостинських округів громади оперативно інформували про відсутність електропостачання, стан бюджетних установ громади (пошкодження покрівель і т.д.), стану доріг (у тому числі блокування поваленими деревами) та інших руйнувань.

Сухополов’янська територіальна громада започатковує   фестиваль теплих різдвяних зустрічей «Різдвяні фестини»

Сухополов’янська територіальна громада започатковує фестиваль теплих різдвяних зустрічей «Різдвяні фестини»

15 січня 2022 року в Стрітенському соборі Свято-Троїцького Густинського жіночого монастиря та на Соборній площі відбулися  перші  Різдвяні фестини,  ініціатором яких виступила Сухополов’янська об’єднана територіальна громада,  започаткувавши  традицію теплих різдвяних зустрічей, які   об’єднають  колядників і щедрувальників з різних громад та регіонів під одним мистецьким крилом.

За 2021 рік – 12,2 тис. працевлаштованих

Саме стільки громадян області знайшли роботу за направленням служби зайнятості, з них майже 16% - оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Дякуємо за  надану допомогу та співпрацю!

Дякуємо за надану допомогу та співпрацю!

Одним з найважливіших завдань для керівництва Сухополов’янської громади є оперативне  вирішення соціально важливих питань  життєдіяльності громади. З метою забезпечення енергозбереження, особливо з урахуванням на сьогодні вартості енергоносіїв, а також з метою турботи про  кожного пацієнта та медичного персоналу,  голова територіальної громади Денис Росовський  особисто звернувся до  представників політичної партії «Сила і Честь» Анатолія Мирошниченка  та Сергія Варнавського  з  проханням  щодо необхідності заміни вікон в приміщенні Дідовецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Варто зазначити, що даний  заклад  є знаковим, адже  на базі нього працює мобільна бригада по протидії  COVID-19 та надає медичні послуги  значній частині жителів  старостинських округів Сухополов’янської громади та інших громад. Як результат – було профінансовано та забезпечено встановлення 12 вікон  у  Дідовецькій амбулаторії із зовнішніми відливами, внутрішніми відкосами та підвіконнями. Працівники  та  пацієнти, які обслуговуються в  амбулаторії,  вдячні за проведену роботу  усім, хто долучився до  забезпечення створення належних та комфортних  умов.

Зустрічали щедрувальників!

В Україні за давнім звичаєм 13 січня свято Меланки. У цей день, за традицією, щедрувальники ходять від хати до хати, бажаючи господарям щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту в новому році. Тож за українськими традиціями сьгодні працівники адміністративного центру громади зустрічали щедрувальників Народного аматорського театру естради "Позитив" КЗ "Центр культури та дозвілля" громади. Керівник - Надя Ратинська. Дітки - молодці. Щиро дякуємо за вітання!

Щердували-віншували-зі святом вітали!

Здавна існує повір’я, що якщо до оселі завітають щедрувальники, то прийдешній рік подарує міцне здоров’я, щедрі дари та добробут. Сьогодні на Меланки за українськими традиціями щедрувати до адміністративного приміщення громади завітав Вокально-самодіяльний ансамбль "Чарівниці " Смоського будинку культури. Вбравшись у красиві українські народні вбрання, підготували гарні пісні, побажання та найдотепніші новорічні щедрівки для колективу громади.

Вакцинація – єдиний спосіб захиститися від важкого  перебігу та смерті від COVID-19

За 2021 рік в Україні було здійснено майже 28,5 млн щеплень. Одну дозу вакцини отримали понад 14,7 млн людей, це 47% дорослого населення. Повністю вакциновані двома дозами 44% дорослого населення – більш ніж 13,7 млн українців. Вакцинація – єдиний спосіб захиститися від важкого перебігу та смерті від COVID-19. Бустерною дозою від COVID-19 вважається доза, яку вводять як ревакцинацію вже після повного курсу щеплень, щоб посилити ефективність вакцинації, яка з часом знижується. В Україні запровадили бустерну дозу для людей віком від 60 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, якщо з часу закінчення курсу вакцинації вже минуло 6 місяців. Для отримання бустерної дози можна записатися на щеплення у будь-який пункт чи центр вакцинації від COVID-19.