Продовжуємо роботи із благоустрою!

У рамках програми благоустрою населених пунктів, здійснив перший виїзд автогрейдер XCMG GR135 Сухополов’янської ОТГ, який придбаний за рахунок субвенції з державного бюджету.

Фонд виплатив 651 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали майже 100 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 651 мільйон гривень квітневих страхових виплат.

Продовжуються роботи з благоустрою!

На території Сухополов’янської ОТГ продовжуються роботи з благоустрою. 11 травня частково здійснено прибирання сміття на території кладовища села Замістя. Щоб прибрати та вивезти його було докладено багато зусиль небайдужих місцевих мешканців та працівників КП «АРТ-С» Сухополов’янської громади.

Фонд виплатив вже 375 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали понад 50 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки потерпілих або доставлено листоношами вже 375 мільйонів гривень квітневих страхових виплат.

Вшанували та привітали   ветерана!

Вшанували та привітали ветерана!

Сьогодні, 9 травня – 77-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня керівництво  Сухополов’янської сільської ради  та голова первинної ветеранської організації адміністративного центру громади – с.Сухополова  Петро Середа  привітали  ветерана Другої світової війни Михайла Михайловича Галіча, жителя с.Полова, та передали йому матеріальну допомогу і смаколики від сільської ради, керівників ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколи Супруненка та ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмили Супруненко. До речі, Михайлу Михайловичу вже повних 95 років! Гості спілкувалися з Михайлом Михайловичем, якому  була приємна, як увага, так і можливість поринути у спогади воєнних днів, згадати  про осколкове поранення ноги, подальше перебування в госпіталі, перемогу і  щасливе повернення додому, а також не оминули увагою трагічні події та загибель кращих дочок і синів незалежної України, котрі стали на захист держави під час повномасштабного вторгнення російської федерації  в Україну. Не менш зворушливим був перегляд сімейних фото ветерана та фотокарток з часів війни з бойовим товаришем. Під час дружнього  і по родинному  теплого спілкування усі присутні бажали ветерану  міцного здоров’я та довгих років життя.

До Дня  пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До Дня пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня  та  9 травня  2022 року –  це дні пам’яті та примирення і  77-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які, на жаль,  Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Ми не маємо права програти і не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.

Працюємо над благоустроєм Сухополов’янської громади!

Керівництво та посадовці Сухополов’янської сільської ради постійно працюють із жителями громади і для них, приділяючи увагу розвитку та благоустрою не лише адміністративного центру – с.Сухополова, а й населеним  пунктам старостинських округів, вживають заходи, щоб громада була територією комфортного проживання.

20 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

20 (позачергова) сесія Сухополов’янської сільської ради

06 травня відбулася 20 (позачергова) сесія 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якої  було розглянуто 25 питань. На початку  пленарного засідання сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Серед них були жителі Сухополов’янської громади – Віктор Лавренчук (село Рудівка), Сергій Безгубченко (село Сухополова), Анатолій Потієнко (село Боршна). Сільський голова Денис Росовський висловив співчуття  родинам і близьким військових  громади, які загинули внаслідок війни у лютому-квітні цього року – це  Ангеліна Євдокімова (село Колісники), Богдан Назаренко (село Валки), Ярослав Кравченко (село Густиня),  а також повідомив, що були  жертви і серед мирного населення громади – внаслідок окупації загинули Ніна Фетісова (село Лісові Сорочинці), Василь Покормяко (село Лісові Сорочинці) та Юрій Каїка (село Левки).