З Успінням Пресвятої Богородиці!

Віж душі вітаємо всіх віруючих зі святом Успіння Пресвятої Богородиці! Нехай Матір Божа оберігає та захищає, милість свою посилає, горе і біду відганяє! Пошле усім Радості на душі, Миру, Божої ласки і опіки, незгасаючої Віри, Любові і Надії!!! Матінко Божа молися за всіх нас і Україну!

Зроби внесок та підтримай Збройні сили України

З моменту нападу російської федерації на Україну пройшло шість місяців страшної, кривавої та підступної війни, яка торкнулася життя кожного українця.Шість місяців болю та сліз, шість місяців незламності, віри та героїзму. Шість місяців вдячності Збройним силам України, волонтерам, союзникам, партнерам. Ми теж не повинні стояти осторонь, адже це – першочерговий обов’язок кожного громадянина країни і разом з тим маленький внесок у нашу Велику Перемогу.

У Чернігові безробітні допомагають розбирати завали

У Чернігові тривають роботи по розбору завалів будинків місцевих мешканців, які постраждали під час бойових дій. Сьогодні до цієї важливої справи долучилося 160 безробітних, які перебувають на обліку у міському центрі зайнятості. Серед них є колишні працівники і працівниці сфери культури, торгівлі та промисловості. Всі вони працюють на громадських роботах у одному з найбільш постраждалих районів міста - на Бобровиці. Завдання в усіх одне: демонтувати те, що вже не можна відновити, відсортувати вцілілі матеріали та прибрати непотріб, аби люди могли відбудуватися. Працюють на завалах за строковим договором на місяць, з двома вихідними, восьмигодинним графіком та обідньою перервою. Замість допомоги по безробіттю отримують заробітну плату.

Держпослуги на Гіді для безробітних

Один із наслідків повномасштабної війни — зникнення приблизно 4,8 млн робочих місць. А це 30% від довоєнної кількості. Такими є дані від МОП.  Так, наш ринок праці поступово відновлюється — компанії повертаються чи релокуються, відкриваються нові бізнеси та справи. Однак це ще не перемога над безробіттям. Адже є українці, яким довелося евакуюватися в більш безпечні райони без можливості працювати дистанційно. Також зник попит на певні категорії послуг та робіт. Таких прикладів можна згадати чимало. Але всіх їх об’єднує одне – людям потрібна допомога. Тому спеціально для них ми зібрали найактуальніші послуги на Гіді. Організаційні моменти

Сухополов’янська громада отримала Подяку голови Прилуцької районної державної адміністрації!

25 серпня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  взяв участь у зустрічі голови Прилуцької районної державної адміністрації Володимира  Чернова  з волонтерами і головами територіальних громад Прилуцького району до  річниці  Дня незалежності  України, під час якої запрошені отримали почесні нагороди. Приємно відзначити, що  Денис Росовський отримав Подяку голови Прилуцької районної державної адміністрації Володимира Чернова  колективу Сухополов’янської сільської ради  за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та міжнародного авторитету Української держави, мужність і самовіддані дії, всебічну допомогу та підтримку Збройних Сил України, громад Прилуцького району в умовах воєнного стану та з нагоди відзначення Дня  незалежності  України. Це  Подяка не лише посадовцям, працівникам та колективам установ сільської ради, а в першу чергу кожному жителю Сухополов’янської громади, кожному суб’єкту господарювання, волонтерам, благодійникам, які під  час широкомасштабного вторгнення російського агресора на нашу землю не були байдужими, щоденно, у  надважкий час – воєнний стан в державі, долучалися до надання необхідної допомоги, завдяки активній громадянській позиції і  самовідданості яких Перемога стає ближчою.

Зустріч з керівниками громад та волонтерами

Волонтером не навчають бути, це поклик душі. Допомагаючи людям, вони змінюють світ на краще. З нагоди 31-ї річниці Незалежності України керівникам громад та волонтерам начальник районної військової адміністрації Володимир Чернов вручив відзнаки райдержадміністрації.

Пам’ятаймо про наших Героїв  незалежної України!

24 серпня –  День Незалежності нашої  держави! Незламний Український народ заплатив  надвисоку ціну  за право жити у вільній і  незалежній  державі, а сьогодні, згуртувавшись, дає гідну відсіч російському агресору. Кожна з територіальних громад України має своїх  загиблих Героїв, вшанування   пам’яті  про яких  має бути  обов’язком кожного з нас. Сухополов’янська громада  постійно надає допомогу та підтримує родини наших загиблих. Ушановуючи світлу пам'ять Героїв, 24 серпня Cухополов’янський сільський голова Денис Росовський, старости Валківського старостинського округу Антоніна  Нестеренко,  Рудівського старостинського округу Ніна Пашук, Колісниківського  старостинського округу Наталія Зуєва та працівники сільської ради  поклали квіти до могил тих, хто  загинув виборюючи  незалежність і соборність нашої держави як на Сході країни, так і під час забезпечення національної безпеки, оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації на території України: Сергій Безгубченко (адміністративний центр громади – с.Сухополова), Віктор Лавренчук (с.Рудівка), Анатолій Потієнко (с.Боршна), Ангеліна Євдокімова (с.Колісники), Богдан Назаренко (с.Валки) та  Ярослав Кравченко (с.Густиня).