Державна підтримка агровиробникам

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року № 918  в 2022 році  бюджетні кошти надаються агровиробникам для надання підтримки за такими напрямами:

Відбулося  засідання виконавчого комітету сільської ради

21 вересня відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого  вносилося  9 питань. Першочергово  члени виконавчого комітету  заслухали  доповідь начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, містобудування та архітектури Сухополов’янської сільської ради Сергія Проценка про хід виконання заходів щодо підготовки об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року, який зазначив, що розпорядженням Сухополов’янського сільського голови від 05.07.2022 року № 87 була створена комісія з перевірки готовності об’єктів теплового господарства, водопостачання, житлових будинків та закладів бюджетної сфери Сухополов’янської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період, якою було  проведено ряд обстежень стану готовності джерел водопостачання та теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року. Повідомив, що станом на 20.09.2022 року за результатами комісійного обстеження інженерних споруд централізованого та нецентралізованого питного водопостачання населення в Сухополов’янській сільській раді, було вжито ряд заходів щодо дотримання норм експлуатації водозабірних свердловин, безпеки споживання питної води, утримання об’єктів водопостачання  відповідно до санітарно-технічних норм.   З метою підвищення   енергоефективності, енергозбереження та в рамках комплексної підготовки об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період в установах та закладах сільської ради вживаються відповідні заходи.           З метою  заміщення споживання природного газу альтернативними джерелами опалення впроваджуються  заходи  по заміні котлів.  Для  підготовки спеціалізованої техніки для прибирання снігу  в зимовий період було здійснено  технічне обслуговування та технічний огляд  автогрейдера. На сьогодні всі заявки установ сільської ради на фінансування енергоносіїв, робіт та послуг, пов’язаних з підготовкою до роботи в осінньо-зимовий період, профінансовані у повному обсязі. Заборгованості з оплати за комунальні послуги Сухополов’янська сільська рада немає. Члени виконкому після доповіді ухвалили відповідне рішення.

З Різдвом Пресвятої Богородиці!

Вітаємо зі святом Різдва Пресвятої Богородиці та від душі бажаємо миру, щастя, здоров'я, радості, добра і відради. Нехай трапляються справжні чудеса, ні дня не проходить без надії, любові та віри. Нехай чистими та непорочними будуть думки, добрими та благородними будуть вчинки, світлим і щасливим буде шлях українців. Бажаємо миру і світлої долі для України. Свята Божа Мати, Пречиста Марія, Нехай в нашім серці не згасне надія, благослови миром, научи прощати, Моли за нас Сина Господняя Мати.

Розмір допомоги від ФССУ за один день лікарняного зріс до 428 гривень

Попри воєнний стан допомога від Фонду соціального страхування України на час лікування продовжує зростати. За підсумками восьми місяців 2022 року за кожен день перебування на лікарняному ФССУ у середньому виплачує допомогу у розмірі 428,37 гривні – це на 15,9% більше, ніж за той же період минулого року.

До уваги  суб’єктів  господарювання!

Акціонерне товариство «Линовицький цукрокомбінат «Красний» - єдине діюче в Чернігівській області, яке  знаходиться на території Прилуцького району в смт. Линовиця, входить до групи компанії «Галс Агро» та дозволяє ефективно переробляти 200,0 тисяч тонн цукрового буряка за сезон.

Сухополов’янська громада отримала Грамоту від ГО «ПАТРІОТ -ПРИЛУКИ»

Приємно відзначити, що  Сухополов’янська територіальна громада за активну громадську позицію, небайдужість, підтримку, безцінний вклад у зміцнення бойової спроможності ЗСУ, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності  та з нагоди 31-ї річниці Дня Незалежності України отримала Грамоту  від голови ГО «ПАТРІОТ -ПРИЛУКИ» Олександра Дуденка, яка була передана  Сухополов’янському сільському  голові  Денису Росовському.

Приватизація державного майна

З вересня 2022 року поновлюється процес приватизації державного майна, який було призупинено після 24 лютого 2022 року.

За працевлаштування переселенця - грошова компенсація

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 135 внутрішньо переміщених осіб отримають 57 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 16 вересня. Нагадуємо, компенсація витрат надається у розмірі  6,5 тис. грн за кожну працевлаштовану особу тривалістю не більше двох місяців з дня працевлаштування.