Зі святом Михайлового Чуда!

19 вересня - Михайлове чудо. Від душі вітаємо усіх віруючих з цим величним релігійним святом. Бажаємо мирного неба, щастя, добра та здоров'я! Віримо в ЗСУ та чекаємо Перемоги!

Створено Ландшафтний заказник місцевого значення "Панський сад"!

Сухополов'янська ОТГ щиро дякує депутатам Чернігівської обласної ради за прийняте рішення щодо створення об'єкту природно-заповідного фонду - Ландшафтного заказника місцевого значення "Панський сад" площею 43,1 га, що знаходиться на території Малківського старостинського округу Сухополов'янської громади. Над створенням цього об'єкту працівники громади працювали протягом 2021 року. Окреме спасибі висловлюємо нашому землякові Олександру Яковенку за написання цікавого і змістовного наукового обгрунтування. Щиро сподіваємося, що нам вдасться зберегти цю природоохоронну ділянку, що представлена лучними, болотними і лісовими площами з відповідною флорою та фауною для наступних поколінь.

День визволення Прилуччини від нацистських окупантів

З нагоди 79-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території Прилуцького району 18 вересня на території адміністративного центру – с.Сухополова та  населених пунктів  старостинських  округів  громади були покладені квіти  до пам’ятників, обелісків та місць поховань учасників Другої світової війни 1939-1945 років.

Вітаємо з Днем працівника лісу!

Традиційно в кожну  третю неділю вересня відзначаємо  День працівника лісу – професійне  свято  працівників  лісового господарства,   лісової,   деревообробної   промисловості,  встановлене Указом Президента України від 28 серпня 1993 року.

Привітали з Днем рятівника!

Щорічно 17 вересня, ураховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей, відповідно до Указу Президента України  №830/2008   відзначаємо День рятівника.

Перевезення пасажирів на контролі у керівництва громади

15 вересня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, ураховуючи звернення жителів Малківського старостинського округу під час особистого виїзного прийому сільського голови, провів нараду  за участю  начальника відділу економіки та інвестицій Валентини Корнієнко, старости Малківського старостинського округу Сергія Крашіненка, приватного перевізника, який здійснює перевезення на маршруті «Прилуки – Даньківка», під час якої розглядалося питання щодо відновлення руху автобуса на вищевказаному маршруті (перший та останній рейси, відправлення з міста Прилуки о 05-50 хв. та 17 -30 хв. ).

ФССУ призначив понад 10,4 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію.

Українці можуть отримати від 50 до 250 тисяч гривень на власний бізнес

Будь-який українець, який має бізнес або ж нереалізовані ідеї та тверді наміри започаткувати або продовжувати власну справу, може розраховувати на підтримку держави в межах грантової програми «єРобота».

Послуги на Гіді для перевезення небезпечного вантажу

Щодня сотні сміливих працівників докладають титанічних зусиль, аби вчасно доставляти все необхідне. Для армії, бізнесу та всіх, хто цього потребує. Зокрема, перевозять небезпечний вантаж. Тож хочемо нагадати, що на Гіді з держпослуг є всі потрібні послуги для такого транспортування. Діліться ними з усіма, кому вони можуть знадобитися. Для дозволу на перевезення