Пам’ятаймо самовідданих  та мужніх:  37-а річниця  аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася одна з  найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства. Кожного року цього дня  низько схиляємо голови і вшановуємо  мужніх, героїчних та самовідданих людей, які працюючи в зоні радіаційного лиха, ціною власного життя, здоров’я локалізували аварію та врятували країну від радіаційного забруднення.

Ремонт доріг загального користування місцевого значення

На замовлення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації проведено аварійний ямковий експлуатаційний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення /Н-07/- Рудівка-Канівщина - /Т-25-40/ (від автодороги Прилуки-Сергіївка (О251509) до с. Канівщина), та по вулицях Г. Степанюка, Зеленій, Кооперативній в с. Канівщина. Вищезазначені дороги перебувають на балансі Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації.

Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 28 квітня   2023 року

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 28 квітня 2023 року

Сухополов’янська сільська рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 26 квітня  2023 року № 43  «Про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 28 квітня  2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220. На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

Оперативна інформація станом на 06.00 26.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста двадцять сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни.Російська федерація продовжує вести загарбницьку війну. Не зважаючи на значні втрати, не відмовляється від планів щодо окупації нашої території. Завдає ударів, здійснює обстріли як по військових, так і по цивільних об’єктах.

Ремонт доріг!

З метою покращення проїзду та підвищення безпеки дорожнього руху, на замовлення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації проведено аварійний ямковий експлуатаційний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Прилуки-Манжосівка з під’їздом до с. Дідівці (0251515);  Малківка - Богданівка - /Р-67/ Т-25-40/ (від автодороги Прилуки-Сергіївка (О251509) до с. Малківка).

Програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота»:  на Чернігівщині - 115 позитивних рішень

Програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота»: на Чернігівщині - 115 позитивних рішень

Саме стільки мешканців області стали переможцями на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу за час дії програми (з липня 2022 року). В результаті її реалізації ними передбачається створення 264 нових робочих місць. Загальна сума фінансової підтримки від держави склала понад 27 млн грн.

Результат проєкту «єРобота»: підприємець виготовляє унікальні вироби з дерева

У руках цього майстра з Бахмача дерево перетворюється на вишукані меблі, оригінальні предмети побуту та елементи інтер'єру. Уже понад десять років Артем Васечко виготовляє у власному столярному цеху ліжка, шафи, комоди, кухонні гарнітури, столи, стільці, двері, балясини для сходів, підсвічники, ікони. Задля розвитку свого бізнесу торік він скористався програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» та отримав мікрогрант.

Оперативна інформація станом на 06.00 25.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста двадцять шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Минулої доби противник завдав 6 ракетних та 62 авіаційних ударів, здійснив 70 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.