Оперативна інформація станом на 06.00 24.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста двадцять п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Російська федерація продовжує ігнорувати Міжнародне гуманітарне право, тероризуючи мирних жителів та руйнуючи житлові будинки та об’єкти критичної інфраструктури.

102-річчя в ОТГ!

Сьогодні, 22 квітня, свій День народження  відзначає  жителька села Смош, Литвиненко Ганна Кирилівна. Привітати поважну іменницю зі 102-річчям завітали очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський, староста Смоського старостинського округу Олександр Миколаєнко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  сільської ради Оксана Веремієнко та соціальний працівник територіального центру Ніна Ілляшенко. Гості   щиро бажали  Ганні Кирилівні   міцного-міцного здоров’я, родинного  тепла, любові,  життєвого оптимізму,  вручивши  на згадку квіти, солодощі  та подарунки.

Які послуги у сфері громадянства та міграції доступні на Гіді з державних послуг?

Живете в Україні, але не маєте громадянства? Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

Оперативна інформація станом на 06.00 22.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста двадцять третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати Міжнародне гуманітарне право, завдає ударів, здійснює обстріли не лише по позиціях наших військ, а й по цивільній інфраструктурі населених пунктів, тероризуючи мирних жителів.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської допомагає українцям знайти джерело сили.  Ментальному здоров’ю кожного та кожної потрібні увага і турбота. На сайті програми «Ти як?» зібрані поради, як допомогти собі та близьким.

Компанія ПЕТ Технолоджиз в пошуках талановитих і перспективних фахівців

Про це повідомив її керівник Юрій Полянський під час зустрічі з директором обласного центру зайнятості Лідією Падалкою, яка днями відвідала підприємство з метою інформування роботодавця про програми фінансової підтримки для бізнесу.