Побілили дерева!

19 квітня у рамках проведення місячника весняного благоустрою працівниками адміністративного центру Сухополов’янської громади, Заїздського старостинського округу громади за участі депутата громади Ярослава Луцака було побілено вапняним розчином дерева вздовж автомобільної дороги по вул. Короткого у селі Заїзд Заїздського старостинського округу громади. Ця традиція є дуже важливою для збереження природи, та формування екологічної свідомості серед громадян. Суботники на території громади продовжаться.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

З глибоким сумом повідомляємо: до Сухополов’янської громади надійшла жахлива звістка про загибель Героя – нашого земляка, воїна Сергія Остапенка. Остапенко Сергій Миколайович – народився 9 жовтня 1985 року в селі Охіньки.

Мікрогрант на бізнес: у Ніжині є новий салон краси та є робота

До підприємництва люди приходять різними шляхами. Відкрити власний салон краси, прагнучи самостійності, фінансової незалежності та самореалізації, жителька Ніжина Дарія Торгіна зважилася після 12 років роботи найманим працівником у перукарні. Реалізувати задум їй допомогла програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

20 квітня – День вдячності волонтерам

Щороку 20 квітня в Україні та світі відзначають День вдячності волонтерам. Висловлюємо слова великої поваги та  щирої вдячності усім волонтерам за самовіддачу, безкорисливість, людяність,  важливу і цінну підтримку, турботу мужніх та сильних ЗСУ, які щоденно наближають нашу Перемогу! Волонтери – це особливі люди з великим  серцем та широкою душею,  які стали надійною  опорою  як для наших військових на фронті, так і для  мирного населення, яке теж щоденно потерпає від жорстокої та  зухвалої російської агресії. Багато  українців, починаючи з 2014 року і до сьогодні, згуртувавшись проти спільного ворога – російської федерації,  та об’єднавшись навколо спільної і  єдиної мети –   Перемоги, впевнено тримають  свій особливий  і надважливий  волонтерський фронт.

Оперативна інформація станом на 06.00 20.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста двадцять перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби противник завдав 3 ракетних та 57 авіаційних ударів, зокрема, застосував 26 БпЛА типу “Шахед-136”. 21 з них знищено нашими захисниками. Також російські агресори здійснили 69 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Є загиблі та поранені серед цивільного населення, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

СБУ повідомила про підозру колишній співробітниці міграційної служби Луганщини, яка добровільно перейшла на бік ворога

Служба безпеки України зібрала докази колабораційної діяльності на колишню співробітницю міграційної служби Луганщини, яка добровільно перейшла на бік ворога.

Цифра дня

1253 безробітних Чернігівщини цьогоріч долучилися до суспільно корисних робіт і таким чином поповнили лави «Армії відновлення» країни.

Служба зайнятості пропонує підтримку підприємствам машинобудівної галузі

Наприкінці січня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про зайнятість населення», які, зокрема, гарантують роботодавцям компенсаційні виплати за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Про це йшлося на зустрічі директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки з керівниками ринкоутворюючих підприємств міста, які працюють у галузі машинобудування: ТОВ «Чернігівський ковальський завод», ТОВ «Український кардан», ТОВ «Чернігівський автозавод».

Оперативна інформація станом на 06.00 19.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста двадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби противник завдав 4 ракетних та 60 авіаційних ударів, здійснив 58 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, постраждали і цивільні люди.

Найщиріші  вітання Прилуцькій організації Товариства   Червоного Хреста України

Найщиріші  вітання Прилуцькій організації Товариства  Червоного Хреста України

18 квітня 2023 року   з нагоди 105-ї річниці створення  найпотужнішої  гуманітарної організації в світі – Товариства Червоного Хреста України відбулися урочистості  за участі начальника Прилуцької районної військової адміністрації Володимира Чернова,  який привітав колектив   Прилуцької організації Товариства Червоного Хреста України, побажав усім добротворцям міцного здоров’я, миру, злагоди, міцного духу, а також нагородив відзнаками Прилуцької райдержадміністрації волонтерів даної організації.