Консультує Державна служба зайнятості . Що таке ваучер та хто може його отримати?

Ваучер – це документ, який дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти навчання за однією із 70 професій та спеціальностей із затвердженого переліку.

Мікрогранти на бізнес… Нові переможці

Визначено переможців 4-ї в цьому році хвилі подачі заяв учасників програми  «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яка тривала з 13 по 26 березня. За повідомленням обласного центру зайнятості, по нашій області – 8 позитивних рішень. Тобто ще 8 наших земляків отримають мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу.

Оперативна інформація станом на 17.04.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста вісімнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби російські окупанти завдали 25 ракетних ударів із ЗРК С-300 по мирних містах Запоріжжя, Комишуваха Запорізької області та Снігурівка на Миколаївщині; а також 42 авіаційних удари. Ворог здійснив 46 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та інфраструктурі населених пунктів. Є загиблі та поранені серед мирного населення, зруйновано і пошкоджено багатоповерхові та приватні житлові будинки, цивільні навчальні заклади, лікарні, церкви та інша цивільна інфраструктура.

Оперативна інформація  ( станом на 15.04.2023 ) щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася чотириста шістнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація продовжує ігнорувати Міжнародне гуманітарне право, завдає ударів, здійснює обстріли не лише по позиціях наших військ, а й цивільній інфраструктурі населених пунктів.

Шановні жителі Сухополов’янської громади!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто  дозвольте щиро привітати з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим, яке символізує перемогу добра над злом та наповнює наші серця  вірою  у якнайшвидшу Перемогу.

Із вдячністю, шаною і підтримкою наших захисників!

Сухополов’янська громада  на постійній основі, вже традиційно до визначних державних та православних свят співпрацює з громадською організацією ГО «Патріот Прилуки» у питанні збору і передачі  благодійної допомоги  та смаколиків нашим військовослужбовцям  на передову.

Рада церков області: Великодні богослужіння мають проводитися з дотриманням усіх безпекових норм

Цієї неділі Великдень за східним обрядом у Чернігівській області відзначають понад 700 релігійних громад. Концепцію святкування в умовах воєнного стану обговорили 13 квітня у форматі Ради церков області. Найголовніше — безпекові заходи мають бути дотримані всіма релігійними організаціями без винятків, на умовах рівності та однакової відповідальності згідно із законодавством. Тому скасування чи скорочення комендантської години на Великдень не відбуватиметься, а правоохоронні органи працюватимуть у посиленому режимі.

Відбувся відкритий командний  чемпіонат Чернігівської області з легкоатлетичного кросу

Відбувся відкритий командний чемпіонат Чернігівської області з легкоатлетичного кросу

13 квітня 2023 року в м. Чернігів відбувся відкритий командний чемпіонат Чернігівської області з легкоатлетичного кросу. В ньому команда КЗ «Дитячо-юнацької спортивної школи» Сухополов'янської сільської ради взяла участь і вдало виступила, посівши ІІ загальнокомандне місце.