Якщо держава надає підтримку, то нею варто скористатися, а зекономлені кошти спрямувати на розвиток підприємства

Так вважають на ПрАТ «Ніжинський жиркомбінат» - підприємстві, яке давно співпрацює з Чернігівською обласною службою зайнятості і вже скористалося різними програмами компенсацій.

Оперативна інформація станом на 06.00 29.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста шістдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська федерація, не рахуючись із втратами, продовжує вести загарбницьку війну. Продовжує нехтувати Міжнародним гуманітарним правом, завдає ударів, здійснює обстріли не лише військових, а й цивільних об’єктів.

Оперативна інформація станом на 06.00 28.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста п’ятдесята дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Цієї доби ворог знову завдав масованого авіаційного удару по Україні, детальна інформація буде оприлюднена згодом.

Оперативна інформація станом на 06.00 27.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста п’ятдесята восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби противник завдав 20 ракетних ударів. По населених пунктах Київської та Дніпропетровської областей - із застосуванням 10 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555 (знищено нашими захисниками). По Дніпру противник завдав ракетного удару двічі. Спершу використав 7 ракет із С-300/С-400. В другий раз - вдарив по медичному закладу, використавши "Іскандер". Також 2 російських зенітних керованих ракети влучили по місту Авдіївка. Крім того, ворог завдав 68 авіаційних ударів, зокрема, задіяв іранські ударні дрони типу “Shahed” по містах Мерефа та Ізюм Харківської області, а також застосував керовані авіаційні бомби по місту Авдіївка та селищу Нью-Йорк. Водночас, здійснив близько 89 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення, пошкоджень зазнали медичний заклад у місті Дніпро, освітні заклади в Ізюмі та Нью-Йорку, житлові багатоквартирні та приватні будинки.

Лабораторії творчого діалогу в громаді!

25 травня в Сухополов’янській громаді пройшов перший діалог в рамках проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах», що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки U-LEAD з Європою на тему «Перейменування вулиць Сухополов’янської громади».

До відома жителів Дідовецького, Замостянського, Заїздського, Валківського, Колісниківського та Лісовосорочинського старостинських округів та адміністративного центру громади!

05 травня створене та зареєстроване нове Комунальне підприємство «Добробут» Сухополов’янської громади. Рішенням виконавчого комітету сільської ради від 24 травня 2023 року встановлено тариф на вивезення сміття нового Комунального підприємства «Добробут» у розмірі 20,0 грн. Даний тариф вступає у дію з 04 червня 2023 року. Із зазначеної дати на території старостинських округів розпочнеться процедура підписання договорів на вивезення сміття з кожним власником домоволодіння, про що буде повідомлено додатково. Звертаємося з проханням до жителів громади погасити заборгованість по наданню послуги на вивезення сміття перед Комунальним підприємством «АРТ_С» Сухополов’янської громади (що ліквідовується) до 1 червня за реквізитами: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АРТ-С» СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ Код ЄДРПОУ 39822728 17542, Україна Чернігівська обл., Прилуцький район С. Сухополова, вул Чернігівська, буд.32 ФЧернігівське облас АТОщад м. Чернігів п/р UA453535530000026002300015972 МФО 353553 Для уточнення інформації просимо звертатися до старост старостинських округів! Додатково повідомляємо, що Сухополов’янською громадою максимально вжиті заходи щодо уникнення призупинення надання послуги!

Посадовці навчалися!

24 травня 2023 року для посадовців та старост старостинських округів Сухополов’янської громади Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації (Сіверський центр післядипломної освіти) проведено навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Регламентація роботи та ведення діловодства в сільській раді та її виконавчому комітеті. Участь депутатів у діяльності ради».

Оперативна інформація станом на 06.00 26.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста п’ятдесята сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Сьогодні вночі російські терористи завдали чергового ракетного та авіаційного ударів “шахедами” по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Лабораторії творчого діалогу в громаді!