Дякуємо за ремонт дороги!

У Сухополов’янській територіальній громаді продовжуються роботи  з благоустрою, зокрема  в адміністративному центрі  громади – с.Сухополова  були  виконані роботи по поточному  ремонту  дорожнього полотна  мосту, що по  вул.Чернігівській. Висловлюємо слова щирої  вдячності за виконання робіт та надану допомогу  НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта». Сподіваємося на подальшу співпрацю  на користь жителів громади. Працюємо далі. Разом ми – сила!

Активності Молодіжної ради тривають

25 квітня на запрошення наших друзів та партнерів Чернігівського обласного молодіжного центру та ГО "Сфера молоді" (м. Чернігів) делегація учасниць нашої Молодіжної ради у складі секретаря Олени Чамор та Олени Козленко взяли активну участь у Стратегічній зустрічі в рамках Проєкту "ДРІМ" (Дієва робота ініціативної молоді), що проходила в м. Чернігів.

Продовження співпраці з  Проєктом  «ГОВЕРЛА»

Сухополов’янська громада продовжує  продуктивну співпрацю з проєктом «ГОВЕРЛА». 25-26 квітня 2024 року  очільник Сухополов’янської громади  Денис Росовський і начальник відділу – державний реєстратор  відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ірина Якименко взяли участь у навчально-практичному  тренінгу «Практика застосування  Закону України «Про адміністративну процедуру»: виклики для органів місцевого самоврядування, пошуки шляхів їх вирішення». На тренінг були запрошені  посадові особи місцевого самоврядування місцевих рад територіальних громад-партнерів Сумської та Чернігівської областей. У ході заходу учасники отримали як теоретичні, так і практичні знання щодо реалізації Закону України «Про адміністративну процедуру», що дозволить посадовим особам місцевого самоврядування застосовувати новації Закону на практиці.

Пам’ятаймо самовідданих  та мужніх:  38-а річниця  аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася одна з  найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства. Кожного року цього дня  низько схиляємо голови і вшановуємо  мужніх, героїчних та самовідданих людей, які працюючи в зоні радіаційного лиха, ціною власного життя, здоров’я локалізували аварію та врятували країну від радіаційного забруднення. З нагоди 38-річниці Чорнобильської катастрофи відповідно до Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради  на 2022-2027 роки 55 ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС I-II категорії та вдови померлих учасників ліквідації наслідків аварії отримають  матеріальну допомогу  на загальну суму 55 тис.грн. (по 1 тис.грн. ).

Роботи з благоустрою у  Заїздському старостинському окрузі

Триває з 01 квітня по 30 квітня  весняний місячник  з благоустрою на території   населених  пунктів  Сухополов’янської  громади. Протягом 23 квітня, 24 квітня та 25 квітня проводилися  заходи з благоустрою на території Заїздського старостинського округу. Тут на під'їздній дорозі на сільське кладовище та на кладовищі активно працювала  спеціалізована техніка комунального підприємства «Добробут»,  а також екскаватор  сільської ради, отриманий  Сухополов’янською громадою у рамках співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Також силами робітників по благоустрою були проведені роботи по вирубці порослі, по збору та погрузці  сміття, корчуванні коренів дерев тощо.