Фонд  соціального страхування України виплатив пів мільярда гривень декретних допомог за час війни

Фонд соціального страхування України виплатив пів мільярда гривень декретних допомог за час війни

Допомога по вагітності та пологах виплачується Фондом соціального страхування України попри воєнний стан, евакуацію працівниці, неможливість формування роботодавцем заяви та навіть у разі виходу у декрет після призупинення дії трудового договору на час війни.

Привітання з Великоднем!

Великдень – світле свято, яке символізує перемогу добра над злом, життя над смертю, спонукає нас вкотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі. Кожен у ці пасхальні дні має відчути підтримку від тих, хто поряд, наповнити серця радістю і надією на краще.

Великодні вироби для військових ТРО Прилуччини!

До Великодня Сухополов’янська громада підготувала пасхи для військовослужбовців територіальної оборони Прилуччини. Напередодні свята Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський привітав військовослужбовців, подякував за службу, передав великодні вироби та побажав, щоб наступний Великдень вони обов’язково зустрічали вдома, щоб нарешті в Україні настав мир.

До відома жителів!

Враховуючи непоодинокі звернення і прохання вірян області начальником Чернігівської обласної військової адміністрації прийнято розпорядження від 22 квітня 2022 року №152, яким запроваджено комендантську годину у Великодну ніч з 23 години 00 хвилин 23 квітня 2022 року до 5 години 00 хвилин 24 квітня 2022 року.

До Великодніх свят!

Напередодні Великодніх свят  Сухополов’янська громада  надала продуктові набори  10 сім’ям  воїнів, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, сім’ям учасників АТО/ООС та  ветерану Великої Вітчизняної війни. Це сім’ї  загиблих: Сергія Безгубченка, Анатолія Потієнка, Богдана Назаренка, Віктора Лавренчука, Ярослава Кравченка, Ангеліни Євдокімової, Івана Мащенка та ветеран – Михайло Галіч.

Ліки  для  Колісниківського та Лісовосорочинського  фельдшерських пунктів!

Ліки для Колісниківського та Лісовосорочинського фельдшерських пунктів!

Сухополов’янська громада послідовно працює над  поповненням  медичних закладів первинного рівня необхідними ліками для надання першої  медичної допомоги. Зокрема, 21 квітня особисто сільський голова Денис Росовський   побував у  Колісниківському і Лісовосорочинському   фельдшерських пунктах та передав   медичним працівникам  лікарські препарати, медичні матеріали та дезинфікуючі засоби. Варто зауважити, що саме ці  медичні заклади  потребували особливої уваги та підтримки, адже  населені пункти громади, на території яких вони розміщені, певний час були під окупацією ворога.

У  співпраці з Прилуцькою міськрайонною організацією Товариства Червоного  Хреста України

У співпраці з Прилуцькою міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України

Сухополов’янська  об’єднана територіальна  громада висловлює вдячність Прилуцькій міськрайонній організації Товариства Червоного  Хреста України  за надані медичні препарати,  які  20-21 квітня  були передані закладам первинної медико-санітарної допомоги громади – Дідовецькій та Сухополов’янській амбулаторіям загальної практики сімейної медицини, Заїздському  фельдшерсько-акушерському пункті  та  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», що обслуговують значну кількість жителів громади.