Контррозвідкою СБУ встановлено особу рашиста, причетного до викрадення сина військової ЗСУ

Контррозвідники СБУ встановили особу російського військового, причетного до організації викрадення неповнолітнього сина жінки, яка проходить службу за контрактом у лавах Збройних Сил України.

«Ярмарок вакансій 2023: Робота Є!» реєструйтеся, щоб отримати роботу!

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за підтримки Міжнародної організації з міграції 30 серпня на платформі ZOOM проведе масштабний ярмарок з працевлаштування з провідними роботодавцями для всіх бажаючих українців. Участь у заході повністю безкоштовна для всіх бажаючих.

УВАГА! Перенесено  спортивне змагання позашляховиків «КУБОК ЗСУ»!

Зважаючи на підвищену небезпеку ракетних ударів із боку країни агресора, та ураховуючи  рішення Ради  оборони Чернігівської області стосовно  заборони  проведення  масових заходів 3-й етап спортивних змагань позашляховиків «Кубок ЗСУ», який мав відбутися 26-27 серпня  в  урочищі «Берізки» (змагання внесені до Всеукраїнського календаря спортивних змагань "Ukraine Challenge 2023", які   проходять різними етапами на території України; організатори – ГО «Росомаха-Прилуки» та Сухополов’янська ОТГ) ПЕРЕНОСИТЬСЯ.

З Днем  Державного Прапора України  та 32-ю річницею  проголошення Незалежності  нашої держави!

З Днем  Державного Прапора України та 32-ю річницею  проголошення Незалежності  нашої держави!

Дозвольте щиро від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто привітати з великими державницькими святами – Днем Прапора та  річницею Незалежності України, які цьогоріч  проводимо під гаслом «Незалежність доводимо щодня».

Оперативна інформація станом на 06.00 23.08.2023 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот сорок шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового авіаційного удару іранськими ударними БпЛА “Shahed-136/131” по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Безкоштовне навчання за напрямом «Монтаж санітарно-технічних систем і устаткування» за сприяння Державної служби зайнятості, ПРООН та уряду Німеччини

Державна служба зайнятості і ПРООН за підтримки Уряду Німеччини запрошують всіх бажаючих на безкоштовне навчання за напрямом монтажу санітарно-технічних систем і устаткування.