Гранти для ветеранів від «єРобота»: на Чернігівщині 3 позитивні рішення

Такі підсумки маємо за програмою «Грант для ветеранів», яка стартувала цього року в рамках урядового проєкту «єРобота». В результаті реалізації бізнес-ідей переможців у Чернігівському районі налагодять виробництво комбікормів, у місті Чернігові відкриється студія лазерної епіляції та мийка самообслуговування.

Оперативна інформація станом на 06.00 05.09.2023 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот п’ятдесят дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Російська федерація продовжує вести загарбницьку війну. Не зважаючи на значні втрати, не відмовляється від планів щодо повної окупації нашої території.

Система безоплатної правової допомоги  (БПД)  допомагає встановлювати факти, що мають юридичне значення

Що робити, коли факт є — а документів про це немає? Вони втрачені і відновити їх неможливо чи ніколи не видавалися і отримати їх немає змоги.  Тоді потрібно звертатися до суду та надавати докази, що цей факт справжній. Після отримання позитивного рішення суду можна буде звертатися до відповідних органів, щоб отримати потрібні документи.

Оперативна інформація станом на 06.00 04.09.2023 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот п’ятдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового авіаційного удару по Україні, застосувавши іранські ударні дрони “Shahed-136/131”. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Разом до Перемоги: змагання позашляховиків «КУБОК ЗСУ»!

02-03 вересня в  урочищі «Берізка» відбувся 3-й етап спортивного змагання позашляховиків «Кубок ЗСУ», яке внесене до Всеукраїнського календаря спортивних змагань «Ukraine Forest Challenge 2023», що проходять різними етапами на території України, згуртовуючи та об’єднуючи  всіх навколо однієї  спільної надважливої мети – наближення ПЕРЕМОГИ. Організатори заходу  – Сухополов’янська сільська рада та громадська організація «Росомаха-Прилуки» (голова - Вадим Трач) за підтримки Прилуцької районної військової адміністрації. Дані змагання започатковані  у 2011 році і відбуваються щорічно. Мета – визначити кращого з кращих та отримати можливість представляти Україну на міжнародному рівні, але на сьогодні головний пріоритет – це підтримка та допомога нашим мужнім  та незламним  Збройним силам України, які щодня  наближають Перемогу на агресором.

Опитування готовності населення до надзвичайних ситуацій: крок до безпеки та підвищеної готовності

Комісією з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області від 17.08.2023 прийнято рішення про проведення опитування, яке спрямовано на визначення рівня готовності місцевого населення до надзвичайних ситуацій. Ініціатива спрямована на покращення рівня безпеки та підвищення готовності жителів області до можливих небезпечних ситуацій.

Оперативна інформація станом на 06.00 03.09.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот п’ятдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.Протягом минулої доби ворог завдав 2 ракетних та 49 авіаційних ударів, здійснив 66 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Оперативна інформація станом на 06.00 02.09.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот п’ятдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби ворог завдав 4 ракетних та 39 авіаційних ударів, здійснив 42 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Сухополов'янська громада привітала підприємців!

03 вересня – День підприємця! Уже традиційно відповідно до Указу Президента України від 05 жовтня 1998 року у першу неділю вересня в Україні  відзначається День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють підприємці у розвитку як окремих територіальних громад, так і України в цілому.