З Днем  Державного Прапора України та 32-ю річницею  проголошення Незалежності  нашої держави!

Дозвольте щиро від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто привітати з великими державницькими святами – Днем Прапора та  річницею Незалежності України, які цьогоріч  проводимо під гаслом «Незалежність доводимо щодня».

Оперативна інформація станом на 06.00 23.08.2023 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася п’ятсот сорок шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Сьогодні вночі російська федерація завдала чергового авіаційного удару іранськими ударними БпЛА “Shahed-136/131” по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

Безкоштовне навчання за напрямом «Монтаж санітарно-технічних систем і устаткування» за сприяння Державної служби зайнятості, ПРООН та уряду Німеччини

Державна служба зайнятості і ПРООН за підтримки Уряду Німеччини запрошують всіх бажаючих на безкоштовне навчання за напрямом монтажу санітарно-технічних систем і устаткування.

Оперативна інформація станом на 06.00 22.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот сорок п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Протягом минулої доби ворог завдав 2 ракетних та 43 авіаційних ударів, здійснив 45 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Встановлено пішохідний міст  через річку Удай в селі Переволочна

На звернення жителів села Переволочна (Переволочнянський старостинський округ) за сприяння сільського  голови Дениса Росовського у вирішенні питання придбання пішохідного мосту через річку Удай в селі Переволочна 15 серпня 2023 року за підтримки  місцевого фермерського господарства «СИНАГРО» (керівник Дмитро Синенко),  компанії «Пауер Корн Трейд», небайдужих  жителів села:  Павла Греша, Сергія Рудящого, Євгенія Марченка та  під керівництвом заступника сільського голови Олександра Ромашка встановлено металевий місток довжиною 24 метри по вул.Межиріченська. Разом ми – сила! Працюємо далі для жителів громади!

Оперативна інформація станом на 06.00 21.08.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот сорок четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.Протягом минулої доби ворог завдав 29 авіаційних ударів та здійснив 43 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань зазнали житлові будинки, будівля навчального закладу та інша цивільна інфраструктура.