До відома зацікавлених осіб!

Повідомляємо, що Державною організацією „Регіональний Фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області” 12 січня 2023 року                об 11:00 буде проведений вебінар для підприємців області з Інформаційної підтримки представників малих та середніх підприємств та органів місцевого самоврядування. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вебінарі.

До відома суб'єктів господарювання!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю»  від  18.10.2022  року  №2682-ІХ, який набрав чинності з 06.11.2022,

До відома зацікавлених осіб!

Майно державної власності, яке знаходиться на території Чернігівської області  та запропоноване Фондом державного майна України для передачі його в оренду

Шановні власники земельних ділянок, що розташовані на території Сухополов’янської громади!

Повідомляємо Вам про обов’язковість сплати земельного податку за 2022 рік.Відповідно до п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також, з постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1. ПКУ. Для отримання податкового повідомлення просимо Вас звертатися до старостинських округів, адміністративного центру громади за місцем розташування земельної ділянки. Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.Зберігайте квитанції про оплату!

До уваги жителів громади!

Відповідно до повідомлення КП "АРТ-С", у зв'язку з необхідністю технічного обслуговування сміттєвозів, вивіз сміття на території громади з 2 по 7 січня здійснюватися не буде. Вибачте за тимчасові незручності.

ЗБІР КОШТІВ НА «ПІКАП» ЗАКРИТО!

Повідомляємо, що спільними зусиллями усієї Сухополов’янської громади вдалося!!!!!! зібрати потрібну суму коштів на придбання авто «пікап» для наших земляків-захисників у район бойових дій Бахмут, що на Донеччині.

Особливості провадження волонтерської діяльності платниками податків – фізичними особами у період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації

До уваги волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації

Державна податкова служба України повідомляє, що 11.12.2022 набрав чинності Закон України від 16 листопада 2022 року № 2757-ІХ «Про внесення змін до пункту 21 розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» щодо вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації».

Виїзний прийом в с. Мазки!

23 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Мазки (Мазківського старостинського округу громади).