УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт   на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП)   29  березня 2023 року з 09.00  до 17.00 відбудеться  відключення електроенергії в с.Малківка. У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 30  березня 2023 року з 09.00  до 18.00 відбудеться  відключення електроенергії в с.Малківка, с.Білещина, с.Білорічиця, с.Густиня, с.Замістя, с.Заудаївське, с.Капустенці, с.Маціївка, с.Пирогівці, с.Полова, с.Сухополова, с.Ярова Білещина, с.Погреби.

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

25 березня у результаті ДТП у селі Ряшки по вулиці Центральній пошкоджено газопровід середнього тиску. Газопостачання абонентів усього населеного пункту припинено. Звертаємося до жителів села з проханням забезпечити доступ з 27 березня працівників газової служби до газових приладів своїх помешкань. Про подальші дії щодо відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго»  у зв’язку з виконанням ремонтних робіт  на повітряній лінії електропередачі 27  березня 2023 року з 08.30  до 17.30 відбудеться  відключення електроенергії в с.Єгорівка та с.Валки. У зв’язку з виконанням ремонтних робіт   на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП)  та  повітряній лінії електропередачі 28  березня 2023 року з 08.00  до 18.00 відбудеться  відключення електроенергії в с.Малківка, с.Погреби, с.Білещина, с.Білорічиця, с.Густиня, с.Замістя, с.Заудаївське, с.Капустенці, с.Маціївка, с.Пирогівці, с.Полова, с.Сухополова, с.Ярова Білещина.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго»  у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП)  21  березня 2023 року з 08.30  до 17.30 відбудеться  відключення електроенергії в с.Єгорівка.

Не несіть на сільські кладовища штучні квіти!

Штучні квіти на кладовищах - чутливий удар по довкіллю. «Пластикові вінки і квіти не несуть жодної богословської символіки, це традиція, що поширилася у радянські часи і в Європі нічого подібного немає», – кажуть екологи. Ці вироби починають шкодити екології вже з етапу виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. А при спалюванні штучних квітів виділяються численні токсичні речовини, зокрема діоксини. Пам’ятаймо, що купуючи пластмасові квіти і вінки, ми загрожуємо здоров’ю та життю ближніх.

До уваги зацікавлених осіб!

Фондом державного майна України пропонується для приватизації майно, а саме: для отримання додаткової інформації  необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області за  адресою: м. Чернігів, пр-т Миру 43, тел. (0462) 676225,

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго»  у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП)  16  березня 2023 року з 08.00  до 21.00 відбудеться  відключення електроенергії в с.Білещина (вул.Миру).

До уваги зацікавлених осіб!

Фондом державного майна України пропонується для приватизації майно, а саме: для отримання додаткової інформації  необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області за  адресою: м. Чернігів, пр-т Миру 43, тел. (0462) 676225,

УВАГА! ЗНИКЛА ЛЮДИНА!

Самойленко Олексій Михайлович 1955 р.н., житель села Валки Сухополов’янської громади.