УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі  20 квітня  2023 року з 08.00  до 18.00 відбудеться  відключення електроенергії в с. Білещина, с.Білорічиця, с.Густиня, с.Замістя, с.Заудаївське, с.Капустенці, с.Маціївка, с.Пирогівці, с. Полова, с.Сухополова, с.Ярова Білещина.

До відома бджолярів!

Відповідно до інформації ТОВ «Агрікор-Холдинг» з 14 по 23 квітня 2023 року на полях підприємства на території відділення с. Полова буде проводитися внесення грунтових гербіцидів: сора-нет, айдахо, ліпосам.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго», у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 19 квітня 2023 року з 09.00 до 16.00 відбудеться відключення електроенергії в селах Лісові Сорочинці, Колісники та Стрільники.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго», у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 18 квітня 2023 року з 09.00 до 16.00 відбудеться відключення електроенергії в селах Кроти, Сухоставець та Тихе.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі  13 квітня  2023 року з 08.00  до 17.00 відбудеться  відключення електроенергії в с. Нетяжино, с.Нова Тарнавщина, с.Покрівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі  10 квітня  2023 року з 08.00  до 17.00 відбудеться  відключення електроенергії в с. Заїзд, с.Кроти, с.Канівщина, с.Сухоставець, с.Тихе, с.Нетяжино.

ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!

У вівторок 4 квітня об 11.00 годині відбудеться прощання із загиблим Героєм Іваном Терещенком, який загинув за суверенітет, незалежність та цілісність України проти російського агресора. Церемонія прощання розпочнеться у храмі села Смош Смоського старостинського округу. Опісля, відбудеться поховання. Звертаємося до усіх хто зможе, хто знав військового, попрощатися з ним та провести його в останню путь. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким захисника, розділяємо Ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. У пам’яті всіх, хто знав Івана, назавжди залишиться світлий образ доброї людини, щирої, життєрадісної та доброзичливої!

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі  05 квітня  2023 року з 08.00  до 17.30 відбудеться  відключення електроенергії в с. Бажанівка, с.Білорічиця, с.Малківка, с.Сухоярівка.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР НА ТЕПЛОВИЙ ПРИЦІЛ!

Сухополов’янська ОТГ оголошує збір коштів на тепловий приціл для наших земляків, уродженців села Боршна - Горбаня Романа, Даниленка Олександра, Вавілова Олександра, Косаренка Ярослава, Науменка Олега, які відстоюють незалежність на передовій на Луганщині. Ми повинні допомагати та дякувати кожній родині за мужніх та відважних синів і доньок, які гідно боронять українські землі від російського агресора, наближаючи нашу Перемогу!

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі  та  виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 03 квітня  2023 року з 08.00  до 18.00 відбудеться  відключення електроенергії в с.Нетяжино, с.Нова Тарнавщина, с.Покрівка, с.Знам’янка, с.Малківка, с.Сухоярівка, с.Погреби. У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 04 квітня 2023 року з 08.00  до 17.00 відбудеться  відключення електроенергії в с.Малківка та с.Сухоярівка.