УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП), 27 липня 2022 року з 08.00 до 19.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Петрівське.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 27 липня 2022 року з 08.01 до 17.01 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Лісові Сорочинці.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 26 липня 2022 року з 7.57 до 17.57 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Ладівщина, Мазки, Приозерне та Смош.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 26 липня 2022 року з 8.48 до 17.48 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Петрівське.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 25 липня 2022 року з 7.58 до 17.58 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Бажанівка, Білорічиця, Боротьба та Димирівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 25 липня 2022 року з 7.59 до 17.59 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи та Тарасівка.

До відома бджолярів громади!

Відповідно до повідомлення ТОВ "Курс-Агро" на території Дідовецького, Заїздського та Смоського старостинських округів з 22 липня по 02 серпня підприємством будуть проводитися польові роботи з внесення толерантних до бджіл інсектицидів "Белт". За детальною інформацією просимо звертатися до старостинських округів. Тел. для довідок в ОТГ 0665996007

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 25 липня 2022 року з 08.47 до 17.47 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Ряшки.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 25 липня 2022 року з 08.00 до 19.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Петрівське, та Стрільники.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 21 липня 2022 року з 08.42 до 17.42 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Петрівське та Стрільники.