Сьогодні в стінах КЗ "Центр культури та дозвілля" Сухополов`янської сільської радив  с. Манжосівка відбулася презентація першої персональної виставки картин "Дебют. Живописні переливи" молодої, талановитої прилуцької художниці-аматорки Лілії Квач. Миткиня поділилася з присутніми історією свого життя та подіями, які визначили її мистецьке майбутнє. Виставка художниці Лілії Квач працюватиме протягом березня за адресою: с. Манжосівка вул. Героїв війни, 91 з понеділка по п`ятницю з 9:00-16:00.  Тож не прогавте можливість доторкнутись до мистецтва і насолодитись унікальним поєднанням фарб.

За інформацією КЗ "Центр культури та дозвілля"

Сухополов`янської сільської ради