85-річчя в ОТГ!

25 вересня святкує свій 85-річний ювілей Мовчан Микола Григорович, житель с.Полова. Щиро привітали ювіляра  Сухополов’янський сільський  голова  Денис Росовський, голова первинної ветеранської організації адміністративного центру громади –  с.Сухополова  Петро Середа та  побажали  йому міцного здоров’я, злагоди і достатку в домі, родинного  тепла,  підтримки, турботи рідних і друзів, а також передали вітання від ТОВ «Прилуцький хлібодар».

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021  (протокол № 35) встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року.

Як перевірити призначення житлової субсидії онлайн

Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua.Пошук у зазначеному реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Для користувачів доступна інформація про те, чи призначена субсидія домогосподарству, про термін, на який призначено субсидію, про суми щомісячних нарахувань, а також, де міститься особова справа – назва органу соціального захисту населення.Інформація у реєстрі оновлюється один раз на місяць – на початку поточного місяця за попередній місяць.

Відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради

22 вересня  відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради. На  розгляд виконкому вносилося  9 питань.Члени виконавчого комітету схвалили  проект  змін до рішення другої (позачергової) сесії восьмого  скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2021 рік», зокрема в частині виділення 5 тисяч гривень субвенції  з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатом Чернігівської  обласної ради Сергієм Крамаренком для  відділу освіти, молоді та спорту сільської ради (на придбання предметів та матеріалів Сухополов’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Ремонт доріг!

На замовлення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації проведено ямковий експлуатаційний ремонт пневмоструменевим методом ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення  Боршна - Смош – Ряшки - Оникіївка. Роботи виконано підрядною організацією ТОВ «Транс Лайн Груп».

У Рудівці завершили будівництво та запустили вежу мобільного зв’язку!

Роботу над покращенням мобільного зв’язку у с. Рудівка Сухополов’янська громада розпочала ще у минулому році. За результатами роботи, після оформлення відповідних документів, 14 липня сесією Сухополов’янської сільської ради ТОВ «Укртауер» було надано в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування споруд електрозв’язку. Буквально щойно закінчилися роботи по встановленню вежі мобільного зв'язку та запуску в роботу обладнання LifeCell. І хоч з часом вежа ще має пройти відповідні технічні повірки та запуститися на повну потужність, початок забезпечення якісним мобільним зв’язком Рудівського, Канівщинського та Нетяжинського старостинських округів уже є. Сухополов’янська ОТГ сердечно дякує ТОВ «Укртауер» та ТОВ «Лайфселл» за плідну співпрацю з громадою. Найближчим часом маємо намір продовжити співпрацю з вказаними компаніями.

З Різдвом Пресвятої Богородиці!

Сердечно вітаємо усіх жителів громади з величним святом Різдвом Пресвятої Богородиці. Бажаємо, щоб Ваші думки завжди були чистими, вчинки - розумними і благородними, а Ваш шлях - світлим і щасливим. Великої, чистої і щирої Вам любові. Нехай Пресвята Богородиця захистить усіх від лиха і бід.

Ремонт доріг продовжується

На замовлення Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації проведено ямковий експлуатаційний ремонт ділянки   автомобільної дороги  загального користування місцевого значення /Т-25-40/ - Малківка  - Богданівка – /Р-67/ з під’їздом до с.Малківка та в межах населеного пункту (вул.Першотравнева, вул.Гагаріна). Роботи виконано підрядною організацією ТОВ «Транс Лайн Груп».

90-річчя в ОТГ!

90 років виповнилося  Балицькій Тамарі Михайлівні, жительці адміністративного центру громади – с.Сухополова. Щиро вітали ювілярку  Сухополов’янський  сільський  голова  Денис Росовський, депутат сільської ради Олексій Івахненко, голова первинної ветеранської організації с.Сухополова  Петро Середа  та бажали, щоб здоров’я її ніколи не підводило, благополуччя, тепла, добра  та  довгих років життя. Тамара Михайлівна була вдячна за вітання,  виявлену турботу, увагу  та подарунок.

Святкування Дня села Канівщина!

19 вересня жителі села Канівщина (Канівщинський старостинський округ) відзначали День села. Це свято, особливе для кожного, хто присвятив хоча б частинку своєї душі в його розвиток та розбудову.У святкуванні взяли участь Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, перший заступник сільського голови Андроніка Тарасенко,  староста Канівщинського  старостинського округу  Тамара Сергієнко, заступник директора по зв’язках з громадськістю  ТОВ «Агрікор-Холдинг»  Олександр Пишевський, представник  ТОВ «Агро-С» Марина Довга, місцеві  жителі та гості.